la1.jpg

Možná již speciální produkty pro intimní hygienu používáte. Anebo si právě pokládáte otázku, proč je tak důležité intimním partiím věnovat extra péči a nestačí pouhý sprchový gel.

Co způsobuje nepříjemnosti u ženských partií?
Především běžná mýdla, která nejsou uzpůsobena pro mytí intimních partií. Protože vyžadují nižší pH, jemnost, ale také nižší parfemaci a obecně méně složek, které by mohly zbytečně narušovat přirozenou ochrannou vrstvu vašeho lůna.

la2.jpgAbychom byli konkrétnější, pH ženských partií se běžně pohybuje v mezi alkalických hodnot 3,5 až 4,5. Nicméně pH běžných mýdel a sprchových gelů se může pohybovat i okolo již zásadité hodnoty 11, což může mít za následek narušení přirozené bariéry a následují problémy jako nepohodlí a podráždění. Dalšími projevy mohou být bolestivost, pálení, svědění, změna konzistence či barvy výtoku, suchost nebo dokonce bakteriální vaginóza.

Na vinně ale nemusí být nutně vždy sprchový gel či mýdlo. Nepříjemným pocitům v intimních oblastech ženy častěji čelí v létě, kdy se rády oddávají relaxu i v mokrých plavkách nebo jezdí do přírody, kde bývají zhoršené podmínky pro dostatečnou hygienu. Někdy tyto problémy ženy trápí celoročně. Zde bývá důvodem špatný výběr spodního prádla, snížená imunita nebo psychická odolnost – tedy stres, léčba antibiotiky. Výjimkou nebývají ani nepříjemnosti během těhotenství, které způsobuje kolísání hladiny hormonů. Obecně jsou vaginální infekce považovány i za spouštěč předčasného porodu. Takže v tomto případě je dostatečná hygiena a použití správných produktů více než žádoucí.

Vhodný intimní sprchový gel pro vaše partie
la3.jpgŽádná žena není stejná, a proto ji mohou trápit trochu jiné obtíže, než její kamarádku či dceru. Právě proto Lactovit vyvinul hned tři speciální gely INTIM CARE. Ve všech se snoubí přírodní složky, blahodárné vlastnosti mléka a kyseliny mléčné. Všechny tyto složky jsou obsaženy v technologii PROTEIN CALCIUM. Jedná se o unikátní technologii zapouzdření do mikrokapslí, které proniknou i do nejhlubších vrstev pokožky. Proto sprchové gely dokážou posílit pokožku a stimulují ochrannou funkci bariéry proti vnějším agresím. Přecházejí zápachu, jsou hypoalergenní a gynekologicky testované.

Každý intimní gel je jedinečný
Když ženské partie trápí i sklony k suchosti, je dobré sáhnout po expertovi. Lactovit INTIM CARE LACTOUREA Regenerační předchází vysušení i podráždění. Regeneruje a posiluje pokožku intimních partií, a to díky obohacení o čistou ureu, a tedy i velmi silné hydratační účinky. Takže je chráněna a hýčkána zároveň.

la4.jpgŽena s více citlivější pokožkou i partiemi si přímo zamiluje Lactovit INTIM CARE ORIGINAL Sensitive, který je zcela bez parfemace a intimní oblast zklidňuje díky kyselině mléčné a panthenolu. Zcela respektuje přirozenou fyziologickou rovnováhu sliznice, takže snižuje napětí a nepříjemné pocity s ním spojené.

V případě, že se blíží léto, nastane radostná událost jako těhotenství nebo naopak stresové období či nemoci, je potřeba maximálně posílit odolnost intimních partií. Proto Lactovit vyvinul i gel INTIM CARE ACTIVIT OCHRANNÝ s laktobacily, který podporuje přirozenou obranyschopnost, pečuje o mikrobiom, chrání jej před vnějšími agresivními vlivy a udržuje rovnováhu sliznice.

Nejlepší je ovšem vyzkoušet „na vlastní kůži“, jaký intimní gel sedne právě vám. Důležité ale je, že vám všechny pomáhají cítit se čistě, svěže a pohodlně každý den.

Více informací najdete ZDE
62bda7fb70b5bobrazek.png

Reklama