V kurzu Color sushi by Lukáš Neckář se naučíte připravovat základní typy sushi a poké bowls a navíc vytvoříte na talíři jedlé umělecké dílo. A to vše jen pomocí rýže a přírodních barviv.
5d80e7e16fa27obrazek.png

Baví vás nejenom jíst, ale také tvořit? Tak to je nový kurz Color sushi přesně pro vás. Jídlo musí skvěle chutnat, o tom žádná, ale nemělo by i dokonale vypadat? Zvlášť, když máme všichni po ruce fotoaparáty? Lukáš Neckář popustil uzdu kreativitě a připravil si nejoblíbenější současné rýžové hity - sushi a poké bowl - v úplně nových barevných kombinacích. Bílá rýže? To je nuda!
5d80e7f642b91obrazek.png

Na kurzu vás zkušený sushi mistr zavede do tajů pestrých barev a chutí tradičního sushi. Naučíte se připravovat jak klasické sushi, tak to barevné. Vyzkoušíte si přípravu rozvaru pro správnou sushi rýži, jeho růžovou a žlutou variantu, barevné maki, california a nigiri sushi a k tomu i nový „foodie” trend poké bowl. To vše zalijete vlastnoručně vyrobenou červenou teriyaki omáčkou. Během kurzu si vyzkoušíte tradiční japonskou recepturu, kyselou rýži obohacenou o zeleninu a směs koření, a dáte si i veganskou variantu sushi s rozmanitým výběrem čerstvé a nakládané zeleniny.
5d80e82b9f29dobrazek.png

Co přesně se na kurzu naučíte a sníte?

  • Sushi rýži a základní rozvar – jak na to
  • Růžový a žlutý rozvar
  • Barevné maki sushi
  • Barevné california sushi
  • Barevné nigiri sushi
  • Červená teriyaki omáčka
  • Poké bowl

CO: kurz vaření Color sushi by Lukáš Neckář

KDY: minimálně 1x měsíčně, aktuálně vypsané jsou kurzy na čtvrtek 26. 9. 2019 od 18:00 a na neděli 20. 10. 2019 od 18:00

DÉLKA KURZU: 3 – 3,5 hodiny

KDE: Kuchařská studia Chefparade v Holešovické tržnici a na Žižkově

CENA: 2 590 Kč
5d80e7ce26410obrazek.png

Reklama