5ecb96ecb865fobrazek.png
Spojení nejnovější technologie a uživatelsky přívětivého ovládání dělá z robotických vysavačů řady Rowenta Explorer Serie 80 progresivní a účinné profesionály v úklidu. Díky mimořádně přesné navigaci a trvalému mapování dokonale uklidí veškerý nepořádek. Vysavače jsou maximálně efektivní s aplikací Rowenta Robots, která je kompatibilní s operačními systémy iOS, Android a má širokou škálu funkcí: úklid, plánování úklidu, údržba robotického vysavače – nikdy tak nezapomenete na pravidelný servis. Kromě aplikace můžete robotické vysavače z řady Rowenta Explorer Serie 80 ovládat i pomocí hlasových asistentů jako je SIRI v iPhonech, Alexa od Amazonu nebo Google Assistant. Robotické vysavače Rowenta šetří svým vysokým výkonem a účinností čas, s aktivním motorizovaným kartáčem hloubkově vyčistí podlahu a s vylepšeným systémem Aqua Force při vysávání zároveň vytírají. Vybírat můžete ze tří režimů úklidu (Eco, Standard, Boost) pro všechny typy podlah, ať parkety nebo koberce, vysavače se hodí na všechny povrchy. Robota lze nastavit také individuálně – určíte si zóny, kam vysavač smí a nesmí, aktivujete inteligentní bodový úklid a robotický vysavač se o vámi zvolený prostor postará.

Doporučená cena robotických vysavačů řady Rowenta Explorer Serie 80 je 14 298 Kč/ 509 €.

Máte doma alergika?
5ecb972e63b64obrazek.png

Pro rodiny s alergiky, kde je každodenní úklid nezbytností, je vhodný robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 80 ALLERGY KIT (RR7747), který disponuje navíc opravdu výkonným HEPA filtrem s vysokou úrovní separace prachu ze vzduchu.

Máte domácího mazlíčka?
5ecb96fd61312obrazek.png

V domácnostech, kde bydlí i domácí mazlíčci, zcela usnadníte nezbytný úklid s robotickým vysavačem Rowenta Explorer Serie 80 ANIMAL KIT (RH7755) s vysoce účinným motorizovaným kartáčem Animal Turbo Brush, kombinujícím vlasy a polyuretan pro dosažení efektivního úklidu s perfektními výsledky. Kartáč byl navržen pro potřeby majitelů chlupatých domácích zvířátek – precizně zachytí línající srst, chlupy a chmoury, které se automaticky namotají na přesně určené místo, aby nebylo nutné kartáč čistit po každém úklidu.
5ecb9718b4315obrazek.png

Více informací na ROWENTA.CZ
5ecb97691c2c1obrazek.png

Reklama