Ponoření se do šálku vaší oblíbené kávy nebo mléčné receptury nikdy nebylo snazší díky novému kávovaru Lattissima One od Nespresso. Ať už vás každé všední ráno rozhýbe černá káva, nebo si raději vychutnáte krémové cappuccino během víkendu, Lattissima One vám nabídne dokonalou a jednoduchou cestu, jak si tyto nápoje snadno a rychle připravíte.
5abcb04c27a1fobrazek.png

5abcb07f92f02obrazek.pngNový kávovar Lattissima One má pouhé jedno tlačítko pro přípravu vaší oblíbené kávy či mléčné receptury. Jednoduše naplňte speciálně navrženou nádobku na mléko po správnou úroveň dle vámi zvolené receptury, zmáčkněte tlačítko a kávovar sám našlehá čerstvou mléčnou pěnu přímo do připraveného šálku a vy si jen vychutnáte lahodný nápoj!

Jelikož byl kávovar Lattissima One navržen tak, aby vždy připravil jeden nápoj, kávovar automaticky připraví mléčnou pěnu z celého obsahu nádržky na mléko, aby nedocházelo k jeho plýtvání. Čištění této nádobky je také velmi snadné, můžete ji umýt přímo v myčce nádobí.

Kávovar se vyznačuje kompaktní velikostí a prémiovým designem. Lattissima One disponuje moderním povrchem, který kombinuje lesklé a matné materiály, je dostupná ve dvou
barvách: Silky White a Mocha Brown.

Kávovar je také vybaven:

  • 1 tlačítkem pro přípravu vaší kávy či mléčné receptury
  • 2 programovatelnými velikostmi kávových nápojů: Espresso či Lungo
  • Kompaktní velikostí
  • LED kontrolkami (odvápnění a vyčištění)
  • Rychlým časem nahřátí (25 vteřin)
  • Velmi nízkou spotřebou po 9 minutách nevyužívání kávovaru

Nový kávovar Nespresso Lattissima One je dostupný od začátku března 2018 v Nespresso Boutiques, u obchodních partnerů a online: www.nespresso.com za cenu 6 490,- Kč.

Více informací naleznete ZDE.

Reklama