PetrklíčPojďme tedy spolu nahlédnout do tajů nové letní kolekce LETNÍ HITY 2013, která je zaměřená především na léto, cestování, vaření a odpočinek a sport. Na bezmála 100 stránkách Vám představíme pestrou nabídku sortimentu věnovanému letním procházkám, radostnému skotačení u vody, či zasloužilému odpočinku při šálku dobré kávy na Vaší chalupě při grilování či vaření.

Do našeho katalogu jsme zahrnuli nejen pestrou nabídku oblečení, doplňků a výhodných akcí, ale také pár tipů, které se Vám při dovolené budou hodit. Jako ochutnávku uvedeme širokou škálu velmi kvalitního nádobí s extra tvrdým keramickým povrchem, který podporuje zdravý životní styl a neuvolňuje žádné zdraví škodlivé látky.

Petrklíč

PetrklíčS novým katalogem LETNÍ HITY 2013 vám zásilkový obchod PETRKLÍČ nově nabízí také široký výběr z bytového textilu, povlečení v krásných moderních dezénech z několika drůhů látek.

Dámy jistě ocení nabídku praktických pomocníků do kuchyně a na cesty ideální na Vaši dovolenou! Mysleli jsme také na ty z Vás, kteří si chtějí zútulnit svůj byt, dům či chalupu, a přicházíme s rozšířenou nabídkou záclon, ručníků a povlečení, můžete si tak vyzdobit kuchyň ve znamení květin, ubrusy, prostírání.

Naši nabídku si můžete prohlédnout na stránkách www.petrklic.cz

Petrklíč