Omlazující, stimulující, relaxační - to jsou nové sprchové gely Fa!

 

Také se vám po ránu stává, že jste unavená ještě před tím, než vstanete? Nebo vám chybí vnitřní vyrovnanost a pohoda? Vyzkoušejte novou řadu sprchových gelů Fa obsahujících přírodní výtažky a esenciální oleje. Fa Youth Resource (Omlazující), Fa Stimulating (Stimulující) a Fa Balancing (Relaxační) navíc obsahují jedinečnou recepturu HydrOxygen Complex pro intenzivní pocit svěžesti a péče. Vaše koupelna se tak díky nim stane malou oázou uprostřed každodenního shonu. 

 

Všechny známe ten kolotoč - tolik věcí, které musíme zařídit nejen v zaměstnání, ale i doma – a v tuto roční dobu se k našim běžným starostem přidává ještě tolik diskutovaná jarní únava. Není tedy divu, že se nám teplo naší postele občas jen těžce opouští. Z tohoto důvodu Fa představuje svou novou řadu sprchových gelů s přírodními výtažky a esenciálními oleji, které vám  pomohou zahnat nejen jarní únavu, ale i každodenní stres a  napětí.

 

Fa Youth Resource – omlazující – obsahuje nevšední kombinaci výtažku z bílého čaje a esenciálních olejů z cypřiše, která podporuje přirozenou regeneraci kůže. Bílý čaj je jeden z nejvzácnějších druhů čaje a je považován za jeden z nejspolehlivějších povzbuzujících prostředků s jemnou květinovou vůní. Díky svým antioxidačním vlastnostem pomáhá posilovat pokožku proti napětí, dodává jí pružnost, a tím ji uchovává mladší. Cypřiš naopak působí na soustředěnost a vyrovnanost, dodává vašemu tělu energii a podporuje svalový systém a krevní oběh.

 

Fa Stimulating – stimulující – obsahuje výtažek z mandarinek a pomerančové aroma a navíc je obohacen vitaminy A a E. Tato vitaminová bomba nejen probudí vaše tělo, ale také zmírní stres a napětí. Pomerančová vůně vám zase zlepší náladu a podpoří pocit radosti, takže budete plná energie.

 

Fa Balancing – relaxační – obsahuje výtažek z divoké orchideje a esenciální oleje z mateřídoušky. Tato kombinace uklidňuje kůži a oživuje vaše smysly. Díky divoké orchideji se budete cítit svěží a vyrovnaná, mateřídouška vám pomůže zbavit se napětí, únavy, úzkosti a bolestí hlavy.

 

Všechny tři nové sprchové gely Fa obsahují jedinečný HydrOxygen Complex, který díky své unikátní vlastnosti vázat na sebe vlhkost, dodá vaší pokožce příjemnou hebkost, a tím ještě více zintenzivní pocit svěžesti.

 

Obaly všech sprchových gelů Fa jsou navíc od letošního jara také nové. Sprchové gely Fa získaly jistou eleganci díky štíhlejšímu tvaru lahve. Každý zároveň ocení lepší uchopitelnost lahví sprchových gelů Fa. Nové osvěžující varianty a také varianta Vitalizing (Vitalizující) jsou navíc průzračné a jemné. Je v jejich případě dobře vidět, jaké voňavé bublinkové  kouzlo je skryto uvnitř. U ostatních sprchových gelů zůstane barva zachována.

 

Nové sprchové gely Fa jsou k dostání v maloobchodní síti za 59,90 korun.

 

Reklama