Určitě nic nezkazíte, když manželovi, otci nebo dospívajícímu synovi pořídíte výkonný holicí strojek. A existují tak kvalitní, že dokáží při holení vyvolávat zcela jiný pocit, než na který byli muži doteď zvyklí.  

Mezi takové patří jedinečné holicí Philips strojky, zejména nové typy HS 8020 a HS 8040.

Jejich výhodou je, že jsou zcela vodotěsné a ukrývají v sobě dávkovač s emulzí Nivea For Men. Ta zklidňuje pokožku, chrání ji před podrážděním a udržuje ji zdravou.

Hydratační emulze Nivea For Men je v rámci holicích strojků Philips umístěna ve vestavěném dávkovači. Během holení si pak každý sám pomocí tlačítka rozvádí emulzi dál do dvou speciálně tvarovaných modrých kroužků Glide Ring. Ty jsou přímo na holicích hlavách, a zajišťují tak její rovnoměrné nanášení. Holení je mnohem hladší a holicí hlava příjemně klouže po pokožce.

Navíc emulze Nivea For Men nabízí profesionální technologii CareProtect, která aktivuje a pomáhá podpořit přirozené funkce mužské pokožky obnovením ztracené vlhkosti a dodáním příjemného osvěžení. Ingredience jako heřmánek, vitamin E a provitamin B5 mírní a chrání pokožku před podrážděním během holení.

Pro skutečně pohodlné používání jsou nové Philips holicí strojky s hydratační emulzí zcela vodotěsné, a proto není problém je použít i během sprchování. Oba modely jsou akumulátorové (Li-ion) s automatickou volbou napětí 100-240 V, přičemž nabízejí jak nabíjecí stojánek, tak síťovou zástrčku. Pro dokonalý přehled o aktuálním stavu mají tyto nové holicí strojky indikátor nedostatečného nabití a indikaci nabíjení.

Vyšší model HS 8040 navíc nabízí přesný zastřihovač, možnost rychlého nabíjení – 4 hodiny postačí pro 12 dní holení, indikaci úplného nabití a praktické cestovní pouzdro. Součástí balení obou strojků je i emulze Nivea For Men. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 4 999 Kč (HS 8040) a 3 999 Kč (HS 8020).

Reklama