gliss kur

Satén je nádherná tkanina velmi příjemná na dotek. Pochází původně ze starověké Číny, kde se vyráběl z drahocenného hedvábí. Evropa objevila satén během 14. století, kdy si z něj své luxusní oděvy často nechávali šít členové královských rodů. I v současnosti je tato tkanina velmi oblíbená a ceněná, mimo jiné také díky své překrásné struktuře, briliantovému lesku a hebkosti. Hedvábně saténové mohou být nyní i vaše vlasy, a to díky nejnovější inovaci od Gliss Kur. Výrobky nové řady Gliss Kur Satin Relax zajistí, že budou vaše vlasy viditelně lesklé a uhlazené.

Nová prémiová řada regeneračních produktů Gliss Kur Satin Relax od Schwarzkopf

je obohacena o saténový lesk a komplex proti krepatění vlasů, který se skládá z panthenolu, meruňkového oleje a polymerů. Panthenol působí blahodárně na vlasy a pečuje o ně. Olej jim dodá hedvábný lesk a polymery účinně působí proti krepatění. Receptura uvolňuje vlasovou strukturu, vyhlazuje všechny nepravidelnosti a zkrotí i nepoddajné a suché vlasy, které tak budou saténově lesklé a uhlazené - a to i ve vlhkém počasí.

Chcete si během dlouhé zimy uchovat bohaté, krásou i zdravím zářící vlasy? Pak si dobře vyberte produkty pro péči o vlasy. Pokud vsadíte na novou řadu Gliss Kur Satin Relax, budou vaše vlasy vypadat zdravě, takže je budete moci jednoduše upravovat. Účinná receptura produktů zajistí, že budou vaše vlasy viditelně lesklé a uhlazené. A budou budit stejný obdiv, jako hedvábí.

gliss kur

Portfolio řady Gliss Kur Satin Relax:

  • Regenerační šampon Gliss Kur Satin Relax, 250 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Regenerační šampon Gliss Kur Satin Relax, 400 ml - DMOC 109,90 Kč
  • Regenerační balzám Gliss Kur Satin Relax, 200 ml - DMOC 74,90 Kč
  • Regenerační Express balzám Gliss Kur Satin Relax, 200 ml - DMOC 99,90 Kč
  • Regenerační maska Gliss Kur Satin Relax, 300 ml - DMOC 129 Kč

Značka Gliss Kur již více než 50 let přináší inovativní řešení pro péči o ty nejnáročnější vlasy. Nová luxusní řada Gliss Kur Satin Relax bude v obchodech k dispozici od ledna 2011.