Výtažky ze zázračné ginkgo biloby a pálivých čili papriček - spolehlivý recept na zahřátí studených končetin.

ginkoVěčně studené ruce a nohy, bez ohledu na roční období, to je problém, který dokáže znepříjemnit život. Instinkt velí sáhnout po teplých ponožkách či rukavicích, jenže tohle řešení je účinné jen zdánlivě. Za mrznutí nohou a rukou totiž může pocení. Pot je přirozenou „klimatizací" lidského organismu a vylučuje se, i když cítíme chlad. Hrubé vlněné ponožky či teplé boty vyvolají nadměrné pocení nohy, následně nasáknou potem, takže nohu vůbec nezahřejí, právě naopak - studí. Mnohem vhodnější je proto materiál kombinující bavlnu s příměsí umělých vláken. A ještě lepší je neřešit jen vnější projevy, ale samotnou příčinu studených končetin - účinně podpořit periferní krevní oběh. Jednoduše řečeno, zahřát organismus zevnitř. Spolehlivě to dokáže „žhavá" novinka od Walmarku GinkoPrim® Hot, vylepšený, dobře známý GinkoPrim.

Nový doplněk stravy GinkoPrim® Hot je unikátní kombinací tří účinných látek: k tradiční ginkgo bilobě a hořčíku přibyl kapsaicin - účinná složka čili papriček. Přírodní síla koncentrovaná v tomto přípravku dokáže pomoci i lidem trpícím Raynaudovým syndromem, který postihuje 5 - 30 % populace, častěji se vyskytuje u žen a v období dospívání. Jde o vážnější projev poruchy prokrvení, typické je např. náhlé ztuhnutí anebo křeč ruky, její brnění, zblednutí, dokonce zmodrání prstů, vyvolané chladem nebo emocí. Trvá-li déle, může mít za následek poruchu krevního zásobení příslušné oblasti.

ginkoKaždá tableta GinkoPrim® Hot obsahuje vysoké množství 60 mg standardizovaného extraktu z listů ginkgo biloba, což je přímo studnice účinných látek (terpenolaktony, flavonové glykosidy, atd.), které mají jedinečné biologické vlastnosti. Řada vědeckých studií prokázala, že extrakt z gingko biloba podporuje žilní oběh a zlepšuje periferní oběh, a tím je prospěšný zejména pro zdraví očí a uší a pro podporu sluchu a zraku. Ginkgo biloba také pomáhá udržet dobré kognitivní funkce, výkonnost mozku a duševní pohodu u stárnoucích osob.

Hořčík je nezbytný pro náležitou funkci nervové a svalové soustavy, navíc tvoří stavební složku zubů a kostí, podporuje energetický metabolismus a může přispívat k ochraně mozkových funkcí. Bohužel není v dostatečném množství zastoupen ve stravě. Hořčík, stejně jako ginkgo biloba, má pozitivní vliv na duševní funkce. Obě látky mají antioxdiační účinek, a tím pomáhají zpomalit změny spojené se stárnutím.

ginkoKapsaicin, původem z Bolívie a Brazílie, je látka bez chuti. Nachází se pouze v čili papričkách. Kapsaicin posiluje termogenezi, což je proces, kterým buňky přeměňují energii v teplo. Jako antioxidant navíc pomáhá redukovat poškození tělesných tkání. Kapsaicin v kombinaci s ginkgo bilobou vede ke zvýšení teploty těla a jeho rozšíření do periferních částí těla.
Nový GinkoPrim® Hot je skvělou volbou pro všechny, které trápí studené končetiny, mají potíže s koncentrací, krátkodobou a dlouhodobou pamětí, bojují s duševní únavou nebo se snaží zpomalit proces stárnutí a udržet si co nejdéle mentální i psychickou svěžest. Stačí jedna tableta denně! Není vhodný u pacientů užívajících warfarin.

Doplněk stravy GinkoPrim® Hot pořídíte v lékárně v balení 30 tablet za 183 Kč, v balení 60 tablet 325 Kč.

Více informací o produktu naleznete na www.walmark.cz nebo na bezplatné infolince 800 141 141.

Reklama