Když se v novinách, časopisech nebo na internetu objeví recenze na nový snímek právě mířící do kin, začnou se porovnávat první kritiky, hodnotit upoutávky, a vymýšlet teorie na to, jak který herec či herečka ve své roli zazáří, případně kolik pokračování se dá odhadem očekávat. Film, o němž pojednávají následující řádky, nepochází z dílny hollywoodských tvůrců a s kinematografií nemá společného vůbec nic. I přesto budí zájem.

baby

„Film”, který se vám dostane pod kůži

BatoleJedná se totiž o film ochranný. Určitě teď přemýšlíte nad tím, jestli se autor tohoto článku nezbláznil anebo si náhodou neuštědřil pořádnou ránu do hlavy těžkým tupým předmětem. Ponechme stranou fakt, že by mohly přicházet v úvahu obě možnosti, a zkusme uvést několik dalších indicií k rozluštění této hádanky. Výraz „film” je v daném kontextu uveden naprosto záměrně. Významově však nijak nesouvisí s filmovou tvorbou. Vztahuje se k tenké souvislé vrstvě, jíž charakterizuje dobrá roztíratelnost a vstřebávání. Onu souvislou tenkou vrstvu vytváří krém s výraznými regeneračními účinky, bohatý na vitamin E a olejové extrakty. Je určen zejména těm nejmenším a dovolit si jej může opravdu každý. Seznamte se s dětským krémem Batole – krémem proti chladu.

Ani sychravé počasí žádnou zábavu nezkazí

Projevy počasí během podzimního a zimního období v naší zeměpisné šířce dokáží neustále překvapovat. K nalezení optimální kombinace oblečení může občas posloužit snad jen křišťálové koule nebo skutečně kvalitní meteorologická předpověď. V takových podmínkách, kdy chvíli prší, chvíli sněží a chvíli se zdá, že svítí slunce, je i přes veškeré funkční prádlo s dobrými izolačními vlastnostmi naše pokožka poměrně silně namáhaná (nemluvě o pokožce našich ratolestí). Proto je více než vhodné ji chránit, aby nedocházelo k vysoušení, jehož následkem mohou být nepříjemná zarudnutí až bolestivé praskliny. S jakýmkoli kvalitním krémem proti chladu, například Batole, se ani v mrazivém odpoledni nemusíte bát vyrazit se svým „pokladem” do závějí dělat andělíčky anebo si užívat jiných sněhových radovánek. Ochranný filtr na kůži je vždy zaručen, a pokud se nepřihodí jiná nečekaná událost, dá se s nadsázkou hovořit o „filmu” se šťastným koncem.

Reklama