605c7c9fc2bb4cl.jpg
Foto: Profimedia (Charlie Field jako princ Harry a Tiffany Smith jako Meghan ve druhém díle)

První hraný film o slavné dvojici měl premiéru v roce 2018 pod názvem Harry & Meghan: A Royal Romance (Harry & Meghan: Královská romance). A protože železo je třeba kout, dokud je žhavé, pozornosti, která se na pár upírá využili tvůrci znovu o rok později. Šlo o pokračování s názvem Harry & Meghan: Becoming Royal (Harry & Meghan: Stávají se členy královské rodiny). V obou případech byl výsledkem kýč a klišé vyvolávající v divácích pocity studu a trapnosti.

Nicméně tvůrci jsou s výsledky svého počínání nejspíš nadmíru spokojení, a tak se chystá třetí díl s dramatickým podtitulem Escaping Palace, tedy Útěk z paláce. Bude se soustředit na nedávné události spojené s tím, že se princ a vévodkyně vzdali oficiálních rolí v královské rodině a rozhodli se žít nezávislý život. Výroba snímku má začít letos na jaře, momentálně se řeší obsazení. V předchozích dvou dílech totiž Meghan a Harryho hrála pokaždé jiná dvojice.

cl2.jpg
Foto: Profimedia (V prvním díle si Harryho zahrál Murray Fraser a Meghan Parisa Fitz-Henley)

Tvůrci slibují, že ve filmu poodkryjí rodinné spory slavného britského rodu. Zaměří se na vztahy Harryho s otcem i Meghan s vévodkyní Kate.

Oficiální anotace ke snímku zní: „Harry & Meghan: Útěk z paláce odhalí, co se uvnitř paláce skutečně stalo. Co přimělo Harryho a Meghan nechat vše za sebou, aby pro sebe a svého syna Archieho vybudovali budoucnost. Film bude podrobně popisovat rostoucí pocity izolace a smutku vévodkyně Meghan a zklamání páru z toho, že je Firma nebránila proti útokům tisku. Harry v něm bude prožívat strach z toho, že se zopakuje historie a on nebude schopný ochránit manželku a syna před stejnými silami, které způsobily předčasnou smrt jeho matky princezny Diany.“ 

Reklama