Film, který pro vás před dovolenou u vody, udělá více než brutální dieta či hodiny strávené kvůli nadbytečným kilům a nedostatečnému sebevědomí na psychoterapii, stojí a padá s představitelkou hlavní role. Jmenuje se Amy Schumer a už nějaký ten pátek baví své příznivce svým upřímným pohledem na fungování světa, resp. vztahů v něm.
Jsem božská, BONTONFILM a.s.
Snímek Jsem božská přináší díky zážitkům a postřehům oplácané třicítky, jež má mnoho společného s Bridget Jonesovou,  jednoznačné poselství: Když si myslíte, že jste úžasná, vsugerujete to zřejmě i okolí – bez ohledu na boky jako skříň, malou postavu, vyzáblé tělo či další mindráky, kterými si komplikujeme život.  
Nový film Jsem božská s populární komičkou Amy Schumer vám změní život!
A jelikož těch rad do života tam zazní skutečně hodně, doporučuji si je pečlivě zaznamenat a následně se jimi řídit. I kdybyste jich zrealizovala jen polovinu, změní se ve vašem životě mnohé. Například zúčastnit se soutěži v plavkách fakt hned nemusíte. Ale jak vidíte, i to je možné. 
Jsem božská, BONTONFILM a.s.
Po čem muži touží? Schválně, jestli to uhodnete…
Jsem božská, BONTONFILM a.s.
Zajímavostí je, že do vedlejších rolí byly obsazeny hvězdné krásky i ze světa modelingu. A vše má svůj důvod.
Krásná, bohatá, úspěšná, ale nešťastná. Co může trápit ženu, jež vypadá jako Michelle Williams? Nechte se překvapit.
Jsem božská, BONTONFILM a.s.
Věřte, nebo ne, ale i ženy s postavou Emily Ratajkowski mají o sobě pochybnosti. A často větší, než byste čekaly.
Jsem božská, BONTONFILM a.s.
Také Naomi Campbell podlehne kouzlu osobnosti oplácané kolegyně.
Jsem božská, BONTONFILM a.s.
(foto:  BONTONFILM a.s.)

Užijte si příjemnou letní komedii a nakažte se sebedůvěrou a vnitřním ohněm hlavní hrdinky. My víme, že i vy jste výjimečná!

Tip navíc:

Amy Schumerová Dívka s tetováním na zádechAmy Schumerová
Dívka s tetováním na zádech
Pokud vás představitelka hlavní role zaujme, a já vsadím svoje nadbytečná kila, že ano, můžete si pořídit její knihu Dívka s tetováním na zádech. Příběh úspěšné komičky, jež baví diváky na filmovém plátně i pódiu při svých výstupech, vydalo nakladatelství Jota.
V knize najdete její zkušenosti, osobní postřehy a zážitky z celého dosavadního života. Vše příjemně podanou formou esejí, fejetonů a zamyšlení. A pozor – nejde o žádné fňukání nad situacemi, s kterými se musela potýkat. Své zážitky vypráví s takovou vervou a humorem, že se od plic zasmějete a svět vám bude připadat zase o něco barevnější. 
Je zkrátka božská!

Přečtěte si také

Uložit

Reklama