Ruku na srdce dámy. Není to už trochu nuda, sledovat všechny ty slevy a výprodeje za výlohami, ale vědět, že cena je téměř totožná, jako byla před nimi? Nedá se říci, že by klasické nakupování v kamenných obchodech byla již překonaná věc, ale faktem je, že ty skutečně výhodné nákupy se dnes přesouvají na internet. Pojďme si říct tedy něco o fenoménu posledních let – Slevových kódech.

Nakupujte levněji díky slevovým kódům

Slevovekody.czJe to již několik let, co jsme jako zákazníci začali poznávat výhody tohoto levného způsobu nakupování. V roce 2012 nám jej poprvé představil portál SlevoveKody.com. A že se jednalo o něco, co u nás skutečně chybělo, se naplno ukázalo hned od začátku, a to strmě stoupajícím počtem jejich uživatelů. Dnes jsou SlevoveKody.com absolutní jedničkou v poskytování slev a slevových kódů v Česku. Denně jsou zde pro vás uveřejněný stovky výhodných nabídek a jen za loňský rok dosáhl obrat tohoto serveru 300 milionů korun. To znamená, že Češi nejen hodně nakupovali, ale také přitom pořádně ušetřili!

SlevoveKody.cz pro vás každý den vybírají ty nejzajímavější české slevy, slevové kódy a akce z těch nejlepších obchodů, jako jsou Alza, Mall, Baťa a další. Ušetřit tak můžete při nakupování téměř jakékoliv sortimentu, od elektroniky, přes oblečení a obuv, až po parfémy a kosmetiku.

Co byste řekli například na slevový kód lekarna.cz? Ušetřit 100 Kč z každého nákupu přece není na škodu.

Jak takový slevový kód funguje?

Slevovekody.cz

Jednoduše se dá říci, že obchodník vytvoří slevový kód a zveřejní jej na SlevoveKody.com. Vy jako zákazník ušetříte díky slevovému kódu za váš nákup, a SlevoveKody.com poté získají od obchodníka drobnou odměnu za to, že přivedly na jeho stránky nového zákazníka. Je to jednoduchý model, kde jsou na konci nákupu všechny strany spokojené!

Díky využití slevových kódů tak můžete velmi rychle a levně vyřešit například dárky k Vánocům, narozeninám, nebo k výročí a to snadno z pohodlí vašeho domova.

  • Ať už sháníte nové šaty, dětské hračky nebo bytové dekorace, zde najdete vždy tu nejlepší nabídku. Stačí pouze:
  • Navštívit SlevoveKody.com a zadat název internetového obchodu nebo výrobku, na který chcete získat slevu.
  • Během okamžiku se vám zobrazí ty nejlepší slevové kódy a akční nabídky, které hledáte.
  • Pak už stačí jen zkopírovat příslušný slevový kód a je jde se nakupovat.
  • Při dokončení objednávky v eshopu jej pak jednoduše zadáte do příslušného pole s názvem Slevové kód/Slevový kupón, a částka se vám automaticky odečte z ceny objednávky. 

Žádná nutnost registrace, žádné poplatky ani jiné zbytečnosti. Jen čistá radost z dobrého nákupu a ušetřených peněz.

Slevovekody.cz

Ať už to bude již zmíněná Lekarna.cz a péče o Vaše zdraví, nebo si dopřejete značkový parfém se slevou, tato varianta nákupu se určitě vyplatí. Potvrdit to mohou desítky tisíc uživatelů, kteří již slevové kódy využívají.

Přejeme vám příjemný a ničím nerušený nákup toho, po čem toužíte!

Reklama