V oblasti správného holení nohou panuje řada mýtů. Na trhu existuje nepřeberné množství metod a široká nabídka produktů. Výběr toho správného řešení tak může mnohdy mladým ženám pěkně zamotat hlavu. Značka Braun, jeden z předních výrobců epilátorů na světě, dlouhodobě pomáhá ženám najít tu nejemnější a zároveň nejpohodlnější metodu holení, se kterou docílí dokonalého vzhledu své pokožky. Díky tomu pak mohou trávit méně času úpravou svého zevnějšku a věnovat více času aktivitám, které je naplňují.
 
Mladé ženy mají většinou rozvrhy plné školy, tréninků, povinností a kamarádů. Péče o vzhled by se tam měla hladce vměstnat, čím jsou však výsledky rychlejší, tím snadněji se mohou vydat zpět ke svým přátelům a za dalšími zážitky. Pouze jedno použití nového Braun Silk-épil 5 jim zaručí až čtyři týdny hladkých nohou.

braun.jpg
 
„Se správným použitím epilátorů Braun je odstraňování chloupků prakticky bezbolestné, jednoduché a pohodlné. Je to ideální způsob pro ty, kteří chtějí dosáhnout bezchybných výsledků v pohodlí vlastního domova,“ říká Adam Boulding, zodpovídající za vývoj produktů ve společnosti Braun, a doplňuje „přístroj Braun Silk-épil 5 disponuje unikátním systémem čtyřiceti pinzet a vysokofrekvenční masážní stimulací. Jedná se tak o jedinečné řešení problému s chloupky, které má nejenom výsledky, ale zároveň je dostupné kdykoli.“
 
Mladé ženy a jejich maminky často hledají informace o odstraňování chloupků na internetu nebo se ptají svých přátel. To však často vede k zavádějícím informacím, které nadělají více škody než užitku. Značka Braun vyvrací ty nejčastější:
 
Epilace nemusí být bolestivá.  Braun Silk-épil 5 byl speciálně navržen tak, aby minimalizoval jakýkoli diskomfort nebo podráždění. Masážní válce jemně stimulují kůži pomocí pulsujících vibrací a zanechávají vaši pokožku příjemně uvolněnou.
Nejen v kosmetickém salónu dosáhnete hladké pokožky. Mnoho lidí preferuje domácí metody odstraňování chloupků, jako například epilaci. Ta vám zaručí dlouhotrvající hladký vzhled pokožky, bez agresivních chemikálií a zbytečného nepořádku. Navíc vám odpadnou starosti s objednáváním u kosmetičky či v salónu. 
Konec dnům “mezi”. S Braun Silk-épil 5 snadno odstraníte chloupky až čtyřikrát kratší než zvládne vosk. Takže už nemusíte řešit dny “mezi”, během kterých čekáte, až budou chloupky viditelné, abyste je mohla odstranit.