Jsou věci, na kterých se vyplatí nešetřit. Jednou z nich je kvalitní porcelánové nádobí, které vám při správném zacházení vydrží dlouhé roky bez nejmenšího škrábnutí. Jak se vám líbí nabídka?

Jsou věci, na kterých se vyplatí nešetřit. Jednou z nich je kvalitní porcelánové nádobí, které vám při správném zacházení vydrží dlouhé roky bez nejmenšího škrábnutí. Pokud uvažujete o nové jídelní či kávové soupravě nebo hledáte pěkný dárek pro své nejbližší, navštivte nový internetový obchod společnosti Monday Morning - www.eporcelan.cz. Najdete zde prvotřídní porcelán světově proslulých značek G. Benedikt, Lilien Austria a Suisse Langenthal, k nimž brzy přibudou veselé dekorace firmy Bopla!

Ptáte se, v čem jsou výrobky zmiňovaných porcelánek tak výjimečné? Především svou zesílenou konstrukcí, dlouhou tradicí a originálními designy. Vybírat můžete z klasických buclatých tvarů i z nejnovějších módních trendů, které se vyznačují geometrickou jednoduchostí a čistými liniemi. Veškerý porcelán z e-shopu můžete bez obav používat v mikrovlnkách i v myčkách nádobí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Objednat si můžete rovnou celou sérii nebo jen vybrané kusy nádobí, ze kterých si sestavíte svou vlastní soupravu. V nabídce najdete kromě talířů, hrnků, konviček a nejrůznějších druhů misek také méně časté doplňky, které vám sladí celý stůl do jednoho stylu. Pořídit si můžete například mlékovku, omáčník, párátník a spoustu dalších milých radostí. Už nemusíte obíhat specializované obchody, stačí se pohodlně usadit do křesla a jednoduše nakupovat z tepla domova.   

Na stránkách www.eporcelan.cz si můžete prohlédnou krásnou nabídku a popřípadě si porcelán objednat. Jak se vám nabídka líbí?