Šampon i sérum obsahují klinicky prověřenou a oceňovanou aktivní složkou Redensyl®. Základem této špičkové složky jsou patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a listů čajovníku čínského (zeleného čaje) obohacené o zinek a aminokyselinu glycin. Tato inovativní kombinace stimuluje kmenové buňky, posiluje vlasové kořínky a vede tak k obnově růstového cyklu vlasů.
5cc6f1ed259baobrazek.pngNejlépe spolu

5cc6f202bf64fobrazek.pngReceptura Revalid® Stimulating Shampoo obsahuje také výtažek Swiss Artemisia a panthenol, takže nejenže šampón jemně čistí vlasy a pokožku hlavy, ale navíc se vlasy nemastí, jsou hydratované už od kořínků a jejich vnitřní struktura je posílena. Vlasy tak dostávají péči, kterou potřebují. Po umytí tímto šamponem jsou pak v optimálním stavu na následnou aplikaci Revalid® Regrowth Serum, jež lze aplikovat přímo po mytí na mokré nebo suché vlasy. Kombinací obou produktů se účinek na růst vlasů zesílí.

Testy prokázaly výrazné zlepšení

Inovativní složka Redensyl® je výsledkem výzkumu regenerativní medicíny. Bylo zjištěno, že přispívá ke zvýšení hustoty vlasů o 8%*, což odpovídá až 28 000 novým vlasům po třech měsících každodenního užívání. Po 84 dnech většina účastníků vědeckého výzkumu zaznamenala znatelné zlepšení vypadávání vlasů. Lidé také uvedli, že by si produkt sami zakoupili.

Revalid® Stimulating Shampoo použijte jako běžný šampón, jen nechte zhruba 60 sekund působit a důkladně opláchněte.

Je k zakoupení v lékárnách za doporučenou maloobchodní cenu 329 Kč.

Více informací naleznete zde.

*Ve dvojitě zaslepené, placebem kontrolované klinické studii pod dohledem vyškolených dermatologů. Byly testovány přípravy s 3% Redensylem.

Reklama