TchiboTchibo přichází s inovativním systémem Cafissimo, s nímž snadno a rychle vykouzlíte v pohodlí domova lahodné kávové speciality jako cappuccino nebo latté macchiato s nadýchanou mléčnou pěnou. Vyberte si některou z pěti druhů kapslí, vzduchotěsně uzavírajících porci čerstvě pražené kávy, vložte kapsli do přístroje a zvolte intenzitu nápoje podle okamžité chuti. Svoji voňavou kávovou kreaci můžete završit kopcem našlehané mléčné pěny, kterou připravíte z čerstvého mléka pomocí parní trysky.

Kávové speciality u vás doma

Pozvěte přátele a vychutnejte si díky svému novému domácímu kávovaru intenzivní kávový požitek přesně tak, jak jej máte rádi. Na výběr je pět rozmanitých chutí čerstvě mleté kávy, ukrytých v jednorázových kapslích: Caffe Crema a Caffe Crema Mild ze 100% kávy typu Arabica pro přípravu aromatické kávy se sametovou pěnou, intenzivní a plné Espresso Kräftige Röstung, bezkofeinové TchiboEspresso Decaf­fe­inato a velmi jemná a chuťově bohatá káva Brazil Mild. Kapsle jsou vzducho­těsně uzavřené porce kávy, které dokonale chrání podmanivé aroma i bohatou chuť čerstvě pražené kávy a jsou již připraveny k okamžitému použití v přístroji Cafissimo pro přípravu jednoho šálku lahodného nápoje. Barva kapslí odpovídá barvám tlačítek kávovaru, a tak okamžitě víte, které tlačítko máte stisknout pro přípravu dokonalé kávy.

TchiboCafissimo - to je i jahodné Machciato s bohatou pěnou. Zvolte si také intenzitu kávového prožitku: stiskněte tlačítko pro překapávanou kávu, caffé crema nebo espreso a přístroj sám nastaví optimální tlak, pod nímž voda projde kávovou kapslí.

Svůj šálek kávy můžete korunovat pěnou z čerstvého mléka. Stačí ponořit parní trysku do nádoby s malým množstvím čerstvého mléka a nádobou chvíli kroužit. Výsledkem bude hedvábně jemná, nadýchaná pěna jako v dobré kavárně.

Cena přístroje je 2490 Kč a balení s deseti jednorázovými kapslemi zakoupíte za 69,90 Kč v obchodech Tchibo v nákupních centrech větších měst. Aktuální seznam obchodů Tchibo naleznete na www.cafissimo.cz.

Kapsle Cafissimo: vychutnejte si rozmanitost

Kapsle Cafissimo jsou vzducho­těsně uzavřené „jednoporce“, plné chuti a aroma čerstvě pražené kávy. Umožňují snadnou, rychlou a čistou přípravu jednoho šálku lahodného nápoje v přístroji Cafissimo. Kapsle se vkládají do přístroje uzavřené, přístroj kapsli „otevře“ pro další zpracování pomocí trnu sám. Jedno balení o deseti kapslích stojí 69,90 Kč. Můžete vybírat z pěti chuťově rozmanitých druhů kávy:

Tchibo

 

 

Caffe Crema - směs 100% zrn Arabica vytváří jemné aroma a sametovou pěnu. Krémová a aroma­tická.

 

Tchibo

 

 

Caffe Crema Mild - aromatická směs 100% zrn Arabica, která vytváří jemné aroma a lehkou sametovou pěnu.

Tchibo

 

 

Espresso Kräftige Röstung - výjimečné espreso s intenzivní a plnou chutí.

Tchibo

 

 

Espresso Decaf­fe­inato - bezkofeinové espreso s jedinečným aroma a charakteristickou plnou a intenzivní chutí.

Tchibo

 

 

Brazil Mild - tato velmi jemná a chuťově bohatá káva zraje na úrodné půdě brazilských plantáží.

Tipy pro dokonalý kávový požitek

Příprava a pití kávy je obřad. Ať už si vychutnáváte šálek voňavé kávy doma či v příjemném prostředí oblíbené kavárny, s přáteli, rodinou, nebo jen tak sami, je to čas radosti uprostřed dne. Je to požitek, spojený s uvolněním i chvílí spokojenosti. Je to váš okamžik. Nebojte se experimentovat a vychutnejte si naplno tento okamžik s šálkem malého zázraku ve svých dlaních. Můžete se nechat inspirovat třeba těmito recepty:

Tchibo Espreso je základním kávovým nápojem, který nám dali Italové. Bez perfektního espresa by nevznikl mnohý kávový koktejl či specialita. Espreso je pro labužníka obřad! 

Budete potřebovat:

  • 1 kapsle Espresso (50 ml)

Příprava:

1.    Espreso chutná nejlépe, když jej pijete z předehřátého šálku. Můžete například pomocí parní trysky naplnit šálek horkou vodou, kterou pak těsně před použitím ze šálku vylijete.

2.    Uvařte jeden šálek espresa do přede­hřátého šálku na espreso.

TchiboLatte Macchiato - Buďte kreativní a hrajte si s barevnými vrstvami. Na konci vás čeká báječné labužnické potěšení!

Budete potřebovat:

  • 1 kapsle (50 ml) - dle chuti zvolte Espresso, Caffe Crema či Brazil Mild
  • 100 až 120 ml plnotučného mléka

Příprava:

1.    Naplňte vysokou, úzkou sklenici z poloviny studeným mlékem. Sklenice se musí vejít pod držák kapslí přístroje.

2.    Napěňte mléko ve sklenici. Jakmile je mléko teplé a vytvořilo se dost pěny, je mléčná pěna hotová.

3.    Uvařte jedno espreso přímo do sklenice. Efekt oddělených vrstev vznikne sám. Podávejte ve sklenici s dlouhou lžičkou - k zamíchání nebo k labužnickému uzobávání lahodné mléčné pěny.

TchiboCappuccino. Klasická káva mezi specialitami espreso, která vděčí za svůj název dvoubarevným bílohnědým kapucím mnichů kapucínů.

Budete potřebovat:

  • 1 kapsle (50 ml) - zvolte Espresso, Caffe Crema či Brazil Mild
  • 50 až 80 ml plnotučného mléka
  • kakaový prášek na ozdobení

Příprava:

1.    Uvařte jedno espreso do předehřátého šálku na kávu nebo cappuccino. 

2.    Napěňte mléko.

3.    Doplňte espreso tekutým, horkým mlékem.

4.    Polévkovou lžící posaďte na espreso velký kopeček tuhé mléčné pěny.

5.    Pěnovou čepici posypte trochou kakaového prášku a cappuccino ihned podávejte.

Tchibo

Reklama