Za pochroumanou psychiku Britney může zřejmě celá společnost. Chtiví fanoušci, média, z té největší části i její otec, který ji používal jako stroj na generování peněz. Režiséři se ale v dokumentu nevracejí jen k dětství popové divy, ale také k jejímu mládí, kdy chodila s Justinem Timberlakem. Oba nadaní umělci začínali jako děti v produkci Disney a jejich vztah trval od roku 1999 až do roku 2002. Britney byla často vystavovaná i otázkám ohledně jejího panenství, média ale často strkala nos do všech intimních záležitostí. Vztah nakonec nápor neunesl.

Justin se po zhlédnutí dokumentu rozhodl, že se Britney omluví za to, jak se k ní choval během, ale i po jejich vztahu. Ve svém prohlášení prostřednictvím sociální sítě Instagram vyjádřil svou lítost a řekl, že chce nad situací převzít odpovědnost. Justin Britney tenkrát veřejně obvinil, za to, že ho podváděla a tuto myšlenku otiskl i do písně Cry Me a River. Chápu, že jsem v tomto okamžiku selhal, píše zpěvák.

fb.jpg
Foto: Profimedia

Mimo jiné Justin také kdysi vyzradil, že s Britney spal, i když ona tvrdila, že bude mít sex až po svatbě. Aby zabil takzvaně dvě mouchy jednou ranou, rovnou se omluvil i kolegyni Janet Jackson, které v roce 2004 při vystoupení na Super Bowlu odhalil omylem ňadro. I když se omluvili veřejnosti tenkrát oba dva, omluva Janet nebyla přijata příliš dobře, zatímco Justinova ano. Nyní o sobě řekl, že je privilegovaný bílý muž a že nesnáší rasismus, kterému byla Janet vystavena.

Na dokument Framing Britney Spears se určitě podívejte, možná tak pochopíte, proč Britney zbavila svého otce možnosti spravovat své finance nebo proč si kdysi oholila hlavu. O snímku z produkce platformy Hulu ještě v dalších týdnech určitě ještě uslyšíte. Momentálně rezonuje společností silně.