cyberAutosedačky značky Cybex spojují dokonale sladěnou kombinaci atraktivního designu a bezpečnosti, kterou dokazují i opakovaná vítězství v bezpečnostních testech. Nový model Cybex Free-fix přidává ještě další rozměr, a to je přijatelnou cenu.

Cybex FREE-fix nabízí nejvyšší bezpečnost díky zdvojené ochraně při bočním nárazu. Systém upevnění isofix zvyšuje stabilitu, bezpečnost a usnadňuje manipulaci. Doporučená prodejní cena je 2.690 Kč a zaváděcí cena pro ČR je v současné době 2 499 Kč. Více informací naleznete na www.babystar.cz.

cyberCybex Free-fix je určena pro děti zhruba od 3 do 12 let (15-36 kg). Free-fix nabízí výjimečnou bezpečnost za jedinečnou cenu, a to díky zdvojené ochraně při bočním nárazu a systém upevnění isofix zvyšuje stabilitu a bezpečnost. Konektory jednoduše zapadnou do isofix kotevních bodů ve voze. Dítě je připoutáno tříbodovým bezpečnostním pásem vozu. Isofixové konektory lze jednoduše sklopit směrem do sedačky, čímž umožňují použití sedačky Free-fix i ve vozech, které nejsou systémem isofix vybaveny.

Díky nově vyvinutému zdvojenému komorovému systému bočnic nabízí Free-fix větší ochranu v případě bočního nárazu, a tím maximální ochranu dítěte v případě nehody

Vlastnosti:

  • 7 pozic výškově nastavitelné opěrky hlavy
  • systém cirkulace vzduchu
  • potah lze prát v pračce na 30 °C

Více na www.babystar.cz

Reklama