Hned po rozbalení krabice mě překvapil jeho tvar. S robotickými vysavači již nějakou zkušenost mám, ale vždy byly kulaté. Vše nasvědčuje tomu, že Pure i9 se svým trojúhelníkovým tvarem nebude mít problém ani v rozích. Uvidíme.
5b7163101f0deobrazek.png

5b71631cd8c1aobrazek.pngKdyž ho nepotřebujete, spokojeně odpočívá ve své nabíjecí stanici a vyčkává. Jediným kliknutím v mobilní aplikaci či přímo na samotném vysavači ho však vypustíte. Protože chci vysavač náležitě otestovat, trochu mu úklid ztížím. Vysypu na zem čočku a postavím hromádku z knih uprostřed místnosti.

Zapínám tedy mobilní aplikaci a nechám vysavač uklízet, zatímco sedím spokojeně s kávou na pohovce. Překvapilo mě, že robot vůbec nehlučí. Kdybych nebyla fascinována jeho manévrováním po místnosti, ani nevím, že tam je.

Hned po prvních minutách jde vidět, že si náš byt zmapoval díky systému 3D VisionTM opravdu dokonale. Bravurně se vyhýbá každé překážce, nábytku a pečlivě obkrouží i mnou nastraženou hromádku knih. Dokonce ani okraje koberců a drobné výškové rozdíly jako prahy nebyly pro vysavač problém, hladce zdolal vše až do výšky 2,2 cm.

Když dorazí k čočce, chvíli se na místě zdrží. Prostor pod stolem, kde jsem ji rozsypala, opustí až ve chvíli, kdy uklidil i to poslední smítko. Mou důvěru si definitivně získal po tom, co jsem zpozorovala, že skutečně nevynechává ani rohy. S klidnou hlavou ho tak nechám doma uklízet, zatímco budu v práci. Kdyby se náhodou v průběhu mé nepřítomnosti unavil, sám si zajede zpět do nabíjecí stanice a poté bude pokračovat v úklidu přesně tam, kde skončil. A já se vrátím do uklizeného bytu a dám si kávu.
5b71633c7af04obrazek.png

5b72dcfb63c14image.png

Více informací naleznete zde.
 

Reklama