Zbavit se některých usazenin a skvrn v toaletě dá práci. Hygienicky čistá a zářivě bílá toaleta je tak velkou výzvou. To je důvod, proč specialista na hygienickou čistotu a svěžest toalet, značka Bref od společnosti Henkel ČR, přichází s novinkou Bref 6xEffect Microbrush. Tento nový čistič disponuje nejen 6 jedinečnými funkcemi, ale i unikátními mikročásticemi, které se váží na špínu, a tak lépe odstraňují nečistoty. Čištění toalety nebylo nikdy jednodušší. 

Bref 6xEffect MicrobrushSložení revoluční novinky v prémiové řadě čističů toalet Bref 6x Effect MicroBrush využívá abrazivní technologii známou například ze zubních past. V novém WC čističi Bref jsou obsaženy mikročástice, které se váží na špínu, a tak umožňují snadnější a účinnější odstranění nečistot. A to vše s recepturou zcela bez chloru.

Čističe řady Bref 6x Effect přináší 6 jedinečných funkcí a vlastností - účinnost v boji proti vodnímu kameni, odstranění rzi, likvidaci nečistot, desinfekci, dodání svěžesti, a to vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Jsou vybaveny účinnými schopnostmi pro boj s odolnými nečistotami, a zároveň dodají toaletě jasnou a zářivou bělost. Řada Bref 6xEffect dále obsahuje varianty Anti-Limescale, která se zaměřuje na vodní kámen, Total Protection, která chrání proti opětovnému znečištění a MaxWhite, která povrch toaletní mísy vybělí.

WC Čistič Bref 6xEffect Microbrush koupíte v maloobchodním prodeji i v e-shopech v 750ml lahvi za 69 Kč.