Každý proto ví, že pořízení letenky někdy nemusí být tak jednoduché. Ačkoliv existuje řada zavedených vyhledávačů, vždy se od vás jako klienta očekává, že přesně uvedete, kdy a kam chcete letět. Nový český vyhledávač letenkylevne.cz vám vyhledá maximum možností i s minimem zadaných informací. A do pěti vteřin. Zobrazené ceny jsou navíc konečné, bez dodatečných příplatků či poplatků a s garancí, že 98 % letenek, které se vám na letenkylevne.cz zobrazí, je v reálném čase skutečně dostupných.
5b193f1f3ab0bobrazek.png

Nový český vyhledávač letenkylevne.cz v sobě ukrývá patentovaný algoritmus pracující s neuvěřitelnými 150 miliony kombinací letů z ČR, které jsou průběžně on-line aktualizovány. Díky této unikátní technologii vám tak letenku dokáže vyhledat do rekordních pěti vteřin.
5b19461c4b162obrazek.png

„Naše neuvěřitelná rychlost pramení mimo jiné také z toho, že se nám povedlo jako jedné z prvních firem na světě dohodnout speciální datové propojení se společností Amadeus. Při vyhledávání tedy pracujeme jen s daty, která jsou umístěna přímo v našem systému, nemusíme je sdílet s nikým jiným, ani nevyužíváme služeb jiných vyhledávačů. Proto ta rychlost a komplexnost,“ komentuje Vít Rosberg, generální ředitel letenkylevne.cz.

Jak letenkylevne.cz fungují?

Jako první krok zadáte parametry, které vás napadnou jako první, například destinaci jižní Evropa v letních měsících. Pak přichází nabídka všech míst v této destinaci, které vás mohou dále inspirovat třeba v tom, že se do dané lokality chcete podívat na více/méně dnů, anebo k jednomu městu přidáte další, nebo kromě vás vezmete s sebou doprovod, cokoliv vás napadne. To vše děláte v jednom okně, nemusíte se nikam vracet zpět, znovu vyplňovat, nic nikam nemizí a vám se před očima jen aktualizují výsledky vašeho vyhledávání dle zadaných parametrů. Příjemný je i fakt, že ihned po otevření stránek letenkylevne.cz vidíte nejlevnější letenky z ČR do celého světa bez omezení, takže pokud se rozhodujete podle ceny, máte hned na první pohled jasno.
5b193f112ff1fobrazek.png

Nonstop servis s jazykovou podporou

Během cestování letadlem se stává, že kvůli zpoždění nestihnete navazující spoj, dojde k odložení letu apod. Pro tyto situace nabízí letenkylevne.cz zdarma jako bonus svým klientům servis s 24/7 telefonickou jazykovou podporu v anglickém a německém jazyce. Pomůže vám tak s řešením těchto nenadálých situací, pro které třeba nemusíte mít tak dobrou jazykovou výbavu nebo jste je předtím nikdy nezažili.
 

Reklama