Martin a Venuše, aneb když táta hlídá vstupuje do kin 7. března. Nenechte si ho ujít! Film pro všechny - od rodičů s malými dětmi až po rodiče s dávno odrostlými.

Nový český film Martin a Venuše, s podtitulem když hlídá táta, právě vstupuje do českých kin. V hlavních rolích uvidíme Kristýnu Bokovou, Marka Taclíka a naprosto skvělé dětské představitele - Ellu Dvořákovou, Katty Hort a Tomáše Pokorného.

Proč bychom měli jít do kina právě na Martina a Venuši ve zkratce popisuje jeho režisér Jiří Chlumský: „ Film rozhodně doporučuji a to z mnoha důvodů. Zejména, protože je to film optimistický a myslím, že je pro velmi širokou diváckou obec od rodičů s malými dětmi, až po rodiče s dávno odrostlými dětmi. Neboť si každý ve filmu najde svou parketu a zavzpomíná na to, jaké to bylo nebo jaké to je nebo jaké to bude. Tímto všechny rád zvu do kina na náš film Martin a Venuše.“

Film má také výbornou hudbu, kterou složil a včetně dvou titulních písní i nazpíval - spolu s Klárou Vytiskovou - Michal Hrůza. Ten o filmu říká: „Je to film jednak velmi zábavný a na druhé straně nás nutí zamyslet se nad tím, co je v životě důležité a co je méně důležité.“

Těšíme se na vás v kinech od 7. března!

Film o filmu Martin a Venuše, aneb když hlídá táta však můžete vidět už nyní zde:http://www.youtube.com/watch?v=EHH8m6FQ1Hc, stejně tak jako krátkou upoutávku na film http://www.youtube.com/watch?v=AA0K4L9NcSc. Klip k písni Michala Hrůzy Duše do vesmíru http://www.youtube.com/watch?v=Rid51liXIo8.

martin

(TZ)

Reklama