Usnadněte si udržování čistoty a svěžesti vaší toalety s vůbec prvními Henkel gelovými WC bloky – Bref Brilliant Gel All in 1. Ty se díky speciální gelové technologií postupně uvolňují a každým spláchnutím dopřejí vaší toaletě jemnou vůni inspirovanou luxusními parfémy.

Nové prémiové WC bloky Bref Brilliant Gel díky účinné aktivní pěně a inovativní gelové struktuře nejenže důkladně čistí toaletu s každým spláchnutím a chrání ji před usazováním nečistot, ale také poskytují svěžest a působivý lesk. Gel se uvolňuje postupně ze spodní strany košíčku po proudu vody a tím WC blok vypadá v toaletě stále jako nový. Díky hladké struktuře košíčku se také nemusíte obávat zachycování nechtěných zbytků. Navíc se prodlouží péči o toaletu, protože nový gelový blok vydrží o 20% více spláchnutí *, takže jej nemusíte tak často měnit. Stejně, jako ostatní řady, mají i nové WC bloky Bref Brilliant Gel košíček vyrobený z recyklovaných plastů a větší část jejich obalu je recyklovaná i recyklovatelná.

Nové gelové prémiové WC bloky Bref Brilliant Gel jsou k dispozici ve třech vůních:
60dda8d2eb730obrazek.png

  • Arctic Ocean
  • Spring Rain
  • Magic Breeze

Nové prémiové WC bloky Bref Brilliant Gel jsou k dostání v obchodech ve velikostech Single / Duo / Trio. Doporučená cena za single provedení je 44,90 Kč.

*V porovnaní s tuhým WC blokem Bref Power Aktiv.
60dda72ae3657obrazek.png

Reklama