ho1.jpg
Novinkou je i kosmetický salon Carl´s s nabídkou procedur založených na použití kvalitní české spa kosmetiky s karlovarskou minerální vodou. Hotel nyní kromě jiného nabízí speciální rekonvalescenční pobyty na podporu dýchacích cest a léčbu post-covidového syndromu spojeného s únavou již od 6 900 Kč za týden.
ho4.jpg
V posledním roce jsme velmi významně pokročili s rekonstrukcí vnitřních prostor hotelu. Urychlili jsme výměnu výtahů za moderní a současně elegantní, kompletně přebudovali bazén a wellness centrum a rekonstrukce se dočkala i naše samostatná budova Art Deco WOLKER. Náklady na renovace se pohybovaly kolem 65 milionů Kč. Od roku 2017 jsme do rekonstrukcí vložili přes 150 milionů Kč a taková investice už je znát,“ říká Milan Krajovan, generální ředitel ASTORIA Hotel & Medical Spa.
ho5.jpg
Hotel s výhledem na Mlýnskou kolonádu leží v samém srdci historického centra. Disponuje 142 pokoji, ale i přesto si na rozdíl od mnohých spa hotelů uchovává komorní a příjemnou atmosféru. Restaurace nabízející stravování formou bufetových stolů se nachází v přímo v hotelové budově, stejně jako soukromá hotelová čajovna denně se 4 jinými druhy čaje, wellness s bazénem nebo samotné léčebné procedury.
ho6.jpg
Nově si mohou hosté užít kosmetické procedury v salonu Carl´s , který používá výhradně kvalitní českou kosmetiku s minerální karlovarskou vodou. Vybírat mohou z celé řady ošetření, například zpevňující kolagenovou kúru, rituály ze „zlaté edice“ – Gold Edition nebo speciální péči pro muže. Vybranou kosmetiku lze v salonu také zakoupit a vyzkoušet v pohodlí domova.
60a646bfc23b1blobid0.jpg
V poslední době se velmi zvýšil zájem hostů o rekonvalescenční a post-covidové pobyty se zaměřením na celkové zlepšení zdravotního stavu a posílení zdraví dýchacích cest. Lidé jsou za poslední rok vyčerpaní a to nejen po prodělaném covidu. Potřebují se zotavit a dobít energii. Právě pro ně je ideální kombinace lázeňských služeb a procedur s možností procházek, sportu i poznávání v čisté okolní přírodě,“ říká Milan Krajovan. „Čím dál více lidí také objevilo kouzlo dovolené u nás. Karlovarsko je pro spojení relaxace s cestováním, objevováním a sportem ideální, v dostupné vzdálenosti leží třeba středověký hrad Loket, zámek Bečov nebo klášter Teplá. V letošním roce jsou navíc ceny na svém minimu a spolu s lázeňskou slevou 4000 Kč na týden začínají již na 6 900 Kč za týden včetně procedur,“ uzavírá Milan Krajovan.ho2.jpg
V Karlových Varech se léčí především onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruch látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu nebo stavy tělesné a duševní vyčerpanosti, v poslední době se ale zaměřují také na léčení dýchacích cest a post-covidového syndromu.

Více inspirace najdete na stránkách www.astoria-spa.cz
60a6464762c65obrazek.png

Reklama