Je všeobecně známo, že volné radikály - molekuly vznikající vlivem znečištěného životního prostředí a UV záření- poškozují naši pleť a urychlují její předčasné stárnutí. Antioxidanty naopak proces stárnutí zpomalují a působí výrazně proti volným radikálům.

Antioxidanty nejsou ve světě kosmetiky žádnou novinkou, ale nyní se objevují ve zcela novém světle. Z hlubin moře byl získán nový SUPERANTIOXIDANT, který má na lidskou pokožku naprosto mimořádné, vědecky ověřené, dlouhodobé účinky.

3LAB je celosvětově proslulý tím, že uvádí výhradně takové produkty, které obsahují technologie, jež dovedou viditelně změnit a zlepšit stav naší pleti. Není tomu jinak ani u novinky Ephemer™ - klíčové ingredience nového očního krému Anti-Aging Eye Lift. Jedná se o zpevňující, vyplňující, rozjasňující a omlazující přípravek zajišťující liftingový efekt ze spodních vrstev pokožky, a proto mnohem účinněji, než jiné přípravky. Výsledky jeho působení jsou fakticky podloženy rozsáhlými vědeckými testy.  

Ephemer™

Je nová ingredience, která je mnohem účinnější než tradičně dosud používané antioxidanty. Jedná se o výtažek ze vzácné hnědé mořské mikrořasy. Díky moderní biokultivační technologii lze řasu pěstovat i v laboratorních podmínkách, a proto její využití nijak nenarušuje citlivý mořský ekosystém.

Zásadní vlastnosti nejsou nijak novým prostředím narušeny, takže nedochází ke změně původní DNA a organismus si zachovává všechny své klíčové vlastnosti, pro které je vítaným příspěvkem k moderní péči o pleť.

Zakladatelka značky 3LAB Erica Chung je už pověstná tím, že vyhledává ty nejúčinnější látky po celém světě a podrobuje je mimořádně přísnému testování – včetně sama na sobě – než je absolutně spokojená a představí novinku svým náročným klientům. Proto není divu, že je první na světě, kdo Ephemer™ zavádí do svých kosmetických přípravků.

 Klinické studie zaměřené na účinek  Ephemer™ dokazují:

  • zvýšení kapacity antioxidantů v pleti o 15% během 28 dnů pravidelné aplikace 
  • redukci vzniku linek a vrásek o 7%, zjemnění a vyhlazení pokožky
  • ochranu mitochondriální DNA, - faktoru energie buněk, který udržuje mladistvou a zdravou pleť
  • redukci otoků a tmavých kruhů kolem očí o 63% a zlepšení mikrocirkulace v této problematické partii, minimalizaci unaveného vzhledu

Dalším nezanedbatelným bonusem je mimořádná odolnost vůči oxidačnímu stresu z vnějšího prostředí (mj. UV záření).

EyeStejně jako u celé řady dalších převratných kosmetických novinek je i v případě využití Ephemer™ 3LAB první, kdo ji svým klientům představil. Bez debat se jedná o otevření nového směru ve světě kosmetiky. Vzhledem k bezprostředně viditelným výsledkům, jako je vypnutí pleti, redukci linek a vrásek, stimulaci produkce kolagenu a elastinu a sjednocení barevného tónu, se Ephemer™ bezesporu záhy stane nepostradatelnou ingrediencí všech špičkových kosmetických pomocníků.

Další ingredience obsažené v Anti-Aging Eye Lift:

Marine Repair Complex – patentovaný komplex výtažků z řas a dalších mořských ingrediencí, které poskytují dlouhodobou hydrataci, udržují pleť v optimální rovnováze, zvyšují produkci elastinu a stimulují obnovu kolagenu  

Sesame Seed Extract - výtažek ze sezamových semínek, jedná se o čistě přírodní složku k vyplnění vrásek, která mimo jiné zlepšuje hydrataci pleti a redukuje linky a vrásky 

Caper Extract - extrakt z kaparů zklidňuje případná podráždění pleti

St. Paulswort a Chinese Sage Bush  - výtažky ze siegesbeckia orientalis (keř rostoucí ve východní Asii; pro podporu tvorby kolagenu) a čínské šalvěje projasní a sjednotí tón pokožky a zjemní její texturu

Mango Shea Butter – bambucké a mangové máslo zabraňují ztrátě přirozené vlhkosti a udržují pleť dokonale hydratovanou a vláčnou

Anti-Age Eye Lift se aplikuje denně na jemnou pleť kolem očí. 

Doporučená cena je 9.990,-Kč za 15 ml

O 3LAB

O 3LAB

Oblíbená značka světových celebrit 3LAB spojuje revoluční inovace v oblasti technologií s nejpokrokovějšími ingrediencemi, které jsou součástí luxusních a mimořádně účinných produktů zlepšujících viditelně zdraví i krásu pleti. Kromě toho zmírňují případná poškození pokožky a bojují proti všem projevům jejího stárnutí. Spoluzakladatelka společnosti Erica Chung se ujala výzvy vytvořit “perfektní produkty bez kompromisů hodné každé moderní ženy”. Její osobní nadšení a entuziasmus vedly ke vzniku převratné značky kralující v současnosti kosmetickému světu. 3LAB je lídrem při využití inteligentní technologii X -50 a ITD, biologického růstového hormonu a technologie jablečných kmenových buněk. Unikátní linie péče o pleť jsou oblíbené celou řadou světových celebrit i prestižních vizážistů.

Produkty 3LAB se prodávají ve FAnn parfumeriích a vybraných kosmetických salónech.

Reklama