Redken Loft salon Bomton 

5th Avenue NYC... Jedinečný mix Módy Vědy Inspirace  

 

LOFT je koncept kadeřnického salonu inspirovaný pro New York charakteristickým životním prostorem, obytnými lofty. Salon je navržený tak, aby zajistil personalizované služby zákazníkům na maximální úrovni, a to v moderním, elegantním a městském prostředí.

 

Právě takový je nový a exkluzivní salon Bomton v moderním obchodním a relaxačním centru Brumlovka v areálu BB Centra v Praze 4, který nabízí kromě Redken vlasové péče, prodlužování vlasů metodou Great Lenghts i špičkovou kosmetickou péči La Prairie a manikérské služby Jessica. 

O design salonu se postarala architektonická kancelář Ratus Sum pod vedením Ing.arch. Tamary Janouškové, která interiér projektovala stejně jako další ze studií Bomton v Pasáži Jalta.

 

Hlavním prvkem Loftu je zóna Redken Lab, která slouží k poradenství, výběru vhodných služeb, ukázce produktů a přípravě barev a zároveň podporuje dynamickou atmosféru salonu.

 

Loft salon Redken disponuje 11 kadeřnickými obsluhami, 2 kosmetickými kabinami a 1 manikérským stolkem. Pracuje zde špičkový patnáctičlenný tým pod vedením Master kadeřnice a vedoucí umělecké formace Arteam Bomtonu, Romany Tinglové.

 

 

Otevřeno Po –Pá  8,00 – 21,00

BB centrum Brumlovka

Vyskočilova 2, Praha 4

GSM: +420 777 732 620

www.bomton.cz