Nový 6hodinový lesk na rty SHINE DELUXE PRISMATIC od ASTOR

Představte si lesk, která dodá vašim rtům nejen krásnou barvu a neuvěřitelně je rozzáří, ale zároveň se postará i o jejich objem. Už to nemusí být jen představa! Nyní to můžete mít všechno! ASTOR spojil své mimořádné znalosti v oblasti barev, inovativního ducha a průkopnickou SensTech technologii, aby vám přinesl lesk na rty 6H Shine Deluxe Prismatic. Jeho průlomové složení obsahuje ultra jemné krystalky a složku Lycra® pro extrémní lesk a pro viditelný 35% push-up efekt vyhlazených rtů!

 

  • Úžasný rty formující efekt Lycra® technologie

Složení bohaté na Lycru má úžasný push-up efekt dávající rtům unikátní objem. Perfektně tvaruje a vyplňuje rty, a vytváří tak maximální efekt šťavnatých úst. Rty vypadají mnohem hladší, plnější a evidentně svěžejší. Je to jako dát jim naprosto novou dimenzi!

 

 

  • Chameleon Crystals pro kouzelný lesk

Multi-dimenzionální Chameleon Crystals jsou obsaženy v průsvitné jemné bázi. Přestože jsou drobnější než vločky, poskytují rtům neodolatelný lesk, zatímco báze zajistí výjimečný komfort: barva se nerozpíjí, neobtiskává a lesk nelepí.

 

Balení představuje ideálního partnera do kabelky – elegantní štíhlá silueta  je  zakončena černým uzávěrem,  který  ukrývá high-tech štětečkový aplikátor. Ten je tvořen množstvím jemných vláken – štětinek, které byly speciálně navrženy pro snadnou a precizní aplikaci a zároveň zajišťují efekt zvětšení rtů, hladkost, dokonalé pokrytí rtů a nádherný lesk. Celé balení dotvářejí stříbrné a holografické detaily, které mu dodávají tu správnou moderní eleganci.

 

Smyslně plné, hladké, okázale zářivé rty lákající k políbení: 6H SHINE DELUXE PRISMATIC od ASTOR

 

 

 

 

 

 

Orientační maloobchodní cena je 165 Kč / 199 Sk.

 

Více najdete na stránkách www.coty.cz  

Reklama