Nejlepší čas pro hydrataci pokožky je po koupeli, holení nebo použití peelingu. Stejně důležitý je také výběr správného produktu, který závisí na typu pokožky.

OBJEVTE NOVÝ, PRAKTICKÝ, 250 ML FORMÁT TŘECH OBLÍBENÝCH TĚLOVÝCH MLÉK:

5bb5dc2e304a3obrazek.jpgMIXA BABY & ADULT Zklidňující tělové mléko ATOPIANCE
Pro velmi suchou citlivou pokožku a pro pokožku se sklony k atopii

Toto mléko je určeno pro citlivou pokožku se sklony k atopii, jak dospělých, tak dětí, kterou pomáhá okamžitě a dlouhodobě zklidnit. Je obohacené
o vyživující a zklidňující Omega-B komplex, bohatý na 8 doplňujících mastných kyselin a navíc je hypoalergenní a bez parfemace. Po použití je pokožka okamžitě intenzivně vyživená a pocit svědění potlačen. Navíc je dlouhodobě chráněná od neustálého vysušování a nekomfortu.

MIXA Intenzivní vyživující tělové mléko INTENSE NOURISHMENT
5bb5dc41ed1bcobrazek.jpgPro velmi suchou pokožku

Bohaté tělové mléko v podobě koncentrovaná péče s vysoce účinnými složkami intenzivně vyživuje a poskytuje úlevu velmi vysušené pokožce, která je citlivější, náchylnější k podráždění a vyžaduje dlouhodobou specializovanou péči. Výsledkem pravidelného používání je dlouhodobě jemná, vláčná a zářivá pokožka.

MIXA Promašťující tělové mléko REPAIRING SURGRAS  
5bb5dc534dab3obrazek.jpgPro extra suchou pokožku

K péči o extrémně vysušenou pokožku, která snadno popraská a bolí je určeno regenerační promašťující tělové mléko obohacené o účinné složky, díky nimž jí poskytuje hloubkovou úlevu, výživu a regeneraci. Působí navíc proti loupání a podráždění, dodává pokožce pružnost a vláčnost a poskytuje úlevu.

Datum uvedení: říjen 2018
Doporučená prodejní cena: 139,90 Kč / 5,49 €*

* Doporučená maloobchodní cena. Ceny se u jednotlivých prodejců mohou lišit.
5bb5dc5f0f824obrazek.jpg