V pátek večer se na obrazovky České televize vrátí s novými díly oblíbený pořad Všechnopárty. Jako svého prvního hosta v podzimní sezoně přivítá talkshow Karla Šípa, která se vysílá již jedenáctým rokem, zpěváka Karla Gotta.

 šíp

„Karel vyslyšel mou prosbu, aby své působení po zdravotní pauze odstartoval výhradně v mém pořadu. Slib splnil a přišel, byl v úžasné kondici. Probrali jsme toho hodně, nejen jeho novou image, jeho plány, ale třeba i to, jestli byl někdy na vojně,“ řekl Karel Šíp k natáčení, které proběhlo počátkem tohoto týdne.

gott

V prvním díle podzimní sezony vyzpovídá moderátor a bavič Karel Šíp kromě čtyřicetinásobného Českého slavíka také herečku Aničku Čtvrtníčkovou, dceru herce Petra Čtvrtníčka, a fotografa a hydrobiologa Petra Jana Juračku.

Dosud se v pořadu vysílaném od 24. listopadu 2005 vystřídalo 1284 hostů. Nový díl podzimní sezony bude již 449. v pořadí.

prvni dil

Průměrná sledovanost talkshow od začátku jejího vysílání činí 1 milion a 2  tisíce diváků v cílové skupině 15 + při podílu na publiku 28,37 %. Historicky nejsledovanějším dílem byl silvestrovský speciál v roce 2011, který si nenechalo ujít 2 043 000 diváků. Hostem tehdy byl právě Karel Gott,  spolu s Liborem Vojkůvkou a Františkem Ringo Čechem.

Reklama