Renomované designerské studio Alessi vytvořilo luxusní design pro novou řadu tekutých WC bloků Bref Duo-Aktiv Wild Kajak by Alessi. Populární italský designer Alessi, který pracuje pro přední světové značky, vytvořil pro společnost Henkel unikátní podobu nových WC bloků ve tvaru kajaku. Značka Bref tím potvrzuje pozici experta ve své kategorii a jednoznačného inovátora a řadí se mezi prémiové celosvětové značky, které svou vysokou kvalitou inspirovali Alessiho k vytvoření atraktivního designu.

brefJistě si většina z vás pamatuje na atraktivní design Brefu Duo-Aktiv v podobě surfaře. Bref Duo-Aktiv Wild Kajak by Alessi opět kombinuje luxusní italský design s jedinečnou technologií firmy Henkel. Tento WC blok ve tvaru dvou originálních postaviček na kajaku vypadá nejenom velmi atraktivně, ale navíc s každým spláchnutím nabízí čistotu a dlouhotrvající svěžest pro vaši toaletu.

Originální designové WC bloky navrhnuté Alessim reagují na současný trend, který odmítá jednotvárnost a přísnou účelnost. I taková „obyčejná“ věc, jakou je WC blok, přece může být zajímavá! Bref DA Wild Kajak by Alessi je dvoukomorový tekutý WC blok, který má všechny předpoklady stát se nejen nejoblíbenějším čističem každé toalety, ale také jejím skvělým doplňkem.

Nová řada Bref DA Wild Kajak by Alessi nabízí nové unikátní varianty Blood Orange a Crystal Water za doporučenou maloobchodní cenu 59,90 Kč. Jde o limitovanou edici, která  je k dostání od června do srpna 2009.

Značka Bref upevňuje tímto produktem svoji pozici leadera na trhu v péči o toalety. Již v devadesátých letech minulého století přišla firma Henkel jako první s WC bloky v gelové konzistenci. V roce 2002 zavedla ve světové premiéře i dvoukomorový systém tekutých WC bloků Bref Duo-Aktiv a v roce 2006 představila první WC blok s designem od Alessiho, a to v podobě velmi úspěšné postavičky surfaře.