V blízkosti bydliště čtenářky Celdy se chystá výstavba odpočinkové zóny. Jak dopadl Celdin výlet do této oblati, to se dozvíte v jejím příspěvku k tématu: Nový rok.

Následující čtenářský příspěvek by se dal také nazvat „O ztrácení". Zaslala ho čtenářka Celda k tématu: Nový rok.


Tak nějak nevím, jestli je můj příspěvek "novoroční zážitek" k pobavení.
Bydlím v části města, kde se bude budovat odpočinková zóna.
Protože se mi tam samé nechce, tak jsem uvítala pozvání na zimní procházku od klubu rodičů s dětmi, která měla mít ukončení právě v tom místě, kde tato zóna bude. Jsem si říkala, že se třeba i dozvím víc, než jen to, co je avizováno a taky vidět místo na vlastní oči je lepší.
Tak jsem se na Nový rok rozhodovala-mám, nemám. V posledních dvaceti minutách před odjezdem busu nastal frmol, rozhodnutí na poslední chvíli tedy "opravdu" miluji. Ale stihla jsem to. Sraz měl být u "Kojeňáku".
To je oblast, která je přímou cestou právě k té určené zóně.
Ale já si to namířila na druhý konec města, dojela jsem k Dětskému domovu, navíc jsem tam byla o půl hodiny dřív, tak jsem tak bloumala kolem a přemýšlela:"Sakra, je to možný, že by ten kojeňák přestěhovali nebo přejmenovali?"
Pak jsem začala uvažovat logicky / tedy aspoň si to myslím /:" Nebude nakonec ten kojeňák jinde? Vždyť na té vycházce budou i děti, ty by takovou dálku asi neušly. A taky proč by se šlo přes celé město, to by byla cesta minimálně na dvě hodiny?"
Vůbec jsem nepřišla na to, kde ta pitomá budova stojí.
Takže jsem se v zadaném čase srazu sebrala a vydala se roztrpčeně domů.
Prošla jsem pomalu město, u nádraží jsem sedla na bus a jela domů.
Nakonec jsem sama sebe přesvědčila, že to zas tak nevadí, že jsem jela zbytečně, vždyť bych nevytáhla paty a válela se u televize. Tak jsem udělala něco pro své zdraví.
Večer mne navštívila kamarádka a tak jsem se dozvěděla, že ten kojeňák je v místě, kterým v létě často projíždím. Jedu kolem něj. Jasně, v tu chvíli, kdy mi to vysvětlovala, jsem věděla přesně, kde ten barák je.
Když jsem to kamarádce vyprávěla, jak jsem "blbá", tak jen řekla, no, hlavně, že sis to logicky zdůvodnila, že to je někde jinde.

Taky se vám stává, že nemůžete nějaký objekt, který na svém místě stojí několik let, najít?

Celda

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

O tom, co jste dělaly na Nový rok, jste mi celý den dnes psaly své příspěvky, milé čtenářky. Už ale nepište. Sledujte magazín, v odpoledních hodinách se dozvíte, která z přispěvatelek dnes získala dárek od redakce: Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT.

sch

Reklama