Nejčastější novoroční předsevzetí je „hubnout“ či „nekouřit“. Možná nám tukové zásoby závidí obyvatelé subsaharské Afriky, ale rozhodně nikdo z obyvatel vyspělých zemí. Hojnost, přejídání a málo pohybu nás začátkem roku nutí k úpravě jídelníčku a myšlenkám na „optimalizaci“ tělesné váhy. Slíbíme si opět diety, cvičení a sport,  nebo už předem házíme flintu do žita? Ať už si dáváme novoroční předsevzetí nebo ne, každý krok k nápravě nevyhovující hmotnosti je správný. Od nového roku jsou dražší potraviny i energie. Ze starého roku máme energie „našetřeno“ dost, takže máme z čeho brát.

 

 

Představme si všechny výhody hubnutí: Podaří se nám ušetřit za jídlo i oblečení. Škrtneme si z jídelníčku máslo (stejně je drahé), sušenky, chipsy a uzeniny (stejně nejsou zdravé) a zkusíme si obléct ty nejužší kalhoty ze skříně. Sami víme, že štíhlejší se budeme cítit lépe, méně unaveně a zdravěji, takže ušetříme za návštěvu lékaře, lékárny i za léky. Častější chůze místo jízdy autem prospěje nejen tělu, ale i peněžence. Procházkou po městě nebo parkem potkáme určitě víc obdivovatelů než v autě nebo doma u televize. Zato odměníme sebe i je častější péčí o tělo (vlasy, kosmetika, masáže, lázně apod.), milými úsměvy a lepší náladou. To všechno jsou důvody, proč se nemusíme cítit provinile, že jsme to hubnutí v minulém roce nestihli realizovat. Za levnější ceny jsme prostě nabrali trochu tuku do zásoby a teď po zdražení to zužitkujeme!

S příchodem nového roku (a nemusí to být nutně 1. ledna) máme novou šanci, čistý štít a více odhodlání. Už nejsme tak naivní, abychom si mysleli, že rychlé hubnutí bude mít dlouhodobý efekt. Mírně a laskavě vůči našemu tělu „najedeme“ na dráhu zdravějšího životního stylu, začneme kamarádit hlavně se sebou a postupně se budeme loučit s nadváhou. S kily přestaneme urputně bojovat a klidně jim uděláme: pápá...

Cesta ke štíhlé linii je v lásce k vlastnímu tělu, pocitu bezpečí a štěstí. I když s přibývajícím věkem je hubnutí náročnější, můžeme podpořit zeštíhlovací proces nějakými podpůrnými přípravky. Pokud chcete zimním kilům předejít a navíc posílit obranyschopnost organismu  v kritickém podzimní období, doplněk stravy - FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE ochrání Vaše předsevzetí.

Je fajn mít oporu v někom blízkém, ale pojistka proti kilům ve formě FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE má dlouhodobou platnost, může být užívání celou zimu, protože vyrovná zimní poklesy aktivity našeho organismu. FORMIA4 ZIMNÍ PÉČE pomáhá zvýšit obranyschopnost těla a hlavně udržet váhu a kondici pod kontrolou po celý rok.

Více informací najdete na www.formia.cz.


 

Reklama