Odkládání na další a další týden nezabírá a po čase se jen dostáváme do zbytečného stresu a depresí, že jsme nevydrželi. Důvodem je nedostatek silné vůle, disciplíny a sebeovládání. Pakliže máte problém vytrvat a bojujete se slabou vůlí, zkuste se obrátit na přírodu. Možná budete překvapeni, jak vám dokáže pomoci Bachova květová terapie.

Vše je v hlavě, to už všichni víme. Takže bychom měli pracovat na sobě.
Protože každý problém je vhodné řešit zevnitř, od jeho podstaty, stejné je i užívání esencí. Ty se totiž užívají nakapáním přímo do úst nebo přidáním do jakéhokoli nápoje. Užívání esencí a jejich efekt můžeme podpořit produkty, ve kterých se propojuje Bachova terapie s aromaterapií. Nabízí nám nejen pomocnou ruku, ale i estetický požitek.
5c2e227fa7ca8obrazek.png

CO PRO SILNOU VŮLI, DISCIPLÍNU A SEBEOVLÁDÁNÍ
Abychom dokázali plnit stanovené cíle, je třeba být v celkové harmonii, v emoční i fyzické rovnováze, které výrazně ovlivňují stav mysli a duše. Tedy i naše soustředění na stanovené cíle a přání.
Pokud nedokážeme vytrvat, bojujeme se slabou vůlí, máme problémy se sebeovládáním či disciplínou, určitě nám něco chybí. Chybějící složku je třeba doplnit, a jak jinak než přes sílu přírody, která je zakotvena v Bachových květových esencích - Bio-Bachovkách.

5c2e22a782318obrazek.pngS dodržováním a plněním novoročních předsevzetí pomáhají Bio-Bachovky, které nás podpoří v našem rozhodnutí a pomáhají dojít k vytčenému cíli. Dodají nám tak zároveň i vyšší sebevědomí a sebedůvěru, která pramení právě z prvních úspěchů a dodržování stanoveného plánu.

Při výběru pomocníků z řady Bachových esencí záleží na druhu předsevzetí a na našem konkrétním problému s nedodržováním vytčeného cíle. Mohou nám pomoci tzv. individuální esence - Habr/Hornbeam – podporuje silnou vůli, abychom skutečně začali a neodkládali. Hořeček/Gentian – pro vytrvání, abychom se nevzdávali při prvním neúspěchu nebo jen malém pokroku. Poupě jírovce/Chestnut bud – abychom se poučili z předchozích pokusů zakončených neúspěchem, abychom se znovu nevrátili do starých zlozvyků. Netýkavka/Impatients – pro získání dostatečné trpělivosti, kterou mnozí brzy ztrácejí. Nebo si můžeme vybrat z hotových kombinací, které jsou pro mnohé dostupnější. Nejsme u nich závislí na poradě s odborníkem a jsou k dostání v lékárnách. Mohou být i doplňkem k individuální esenci. Pro toto období jsou nejtypičtější: Štíhlá linie, Detox, Stop-smoke, Koncentrace, Motivace, Sebedůvěra či Strach.

PŘEDSEVZETÍ, KTERÁ SI DÁVÁME

A jaká předsevzetí si nejčastěji dáváme? Po období Vánoc, hlavně u žen, předsevzetí často souvisí se štíhlou linií a zdravým životním stylem.
5c2e226612544obrazek.png

Štíhlá linie
Většinou chceme zhubnout alespoň pár kil, začít se kvalitněji stravovat, dodržovat zdravý životní styl nebo více sportovat. S tímto cílem nám vedle individuálních esencí pomohou i takzvané hotové kombinované Bio-Bachovky. Například esence Štíhlá linie pomáhá přímo s udržením linie, s rozhodnutím zdravě žít a posílením silné vůle. Kombinuje v sobě totiž esence z květů vřesu, sporýše, čekanky, zeměžluče a olověnce.
BIO-Bachovky, Štíhlá linie, 20 ml – Kč 419,-

Detox
5c2e228cb63b4obrazek.pngSe zdravým životním stylem a stravováním souvisí i detoxikace organismu. Nakonec bez správného detoxu je hubnutí téměř bezvýsledné nebo jen krátkodobé. Navíc jsme po Vánocích plni škodlivin ze smažených a grilovaných jídel. Právě esence s odpovídajícím názvem Detox bude v této situaci ta pravá. Podpoří celkovou očistu našeho těla a k tomu i posiluje naši vnitřní vůli a touhu po změně. Jedná se také o kombinovanou esenci, která v sobě spojuje výluhy z květů řepíku, jabloně, jilmu, olivovníku a sporýše.
BIO-Bachovky, Detox, 20 ml – Kč 419,-

Přestat kouřit
Další problém, se kterým často a marně bojujeme, je kouření, respektive snaha o jeho odvykání. Proto je také jedním z našich nejčastějších novoročních předsevzetí. Chuť je ale u mnohých z nás silnější než vůle a tak mnohdy po krátkém omezování znovu začínáme kouřit v původní intenzitě. Pokud ale skutečně chceme dostát svému předsevzetí, je vhodné vzít na pomoc kombinovanou esenci Stop – Smoke, vhodnou pro všechny, kteří chtějí přestat kouřit. Upevňuje totiž jejich rozhodnutí, posiluje vůli a dopomáhá dosažení cíle.
BIO-Bachovky, Stop-smoke, 20 ml – Kč 419,-
Pastilky, Stop-smoke, 20 ml – Kč 318,-

KAM PRO KVĚTOVÉ ESENCE
BIO-Bachovky jsou nejsnadněji k dostání v lékárnách. Pokud ale máte pocit, že potřebujete detailně poradit a svá přání a pocity zkonzultovat, je vhodnější zajít do showroomu Bio-Bachovky, Vlašská 15, Praha 1 nebo do prodejny Bio-Bachovky, Korunní 84, Praha 10. Kde vám poradí při výběru hotových produktů, nabídnou konzultaci a připraví individuální esenci.

Služby showroomu

  • Konzultace při výběru vhodných produktů
  • Individuální konzultace spojená přípravou osobní esence
  • Kurzy - terapeut Bachovy terapie
  • Víkendové kurzy Hormonální jógové terapie pro ženy nebo diabetiky
  • Pravidelné lekce jógy

V našem centru přistupujeme k zákazníkům velice individuálně, respektujeme jejich pocity a požadavky. Snažíme se nabídnout komplexní pomoc s cílem být v celkové harmonii. Naše fyzická kondice, naše zdraví, fyzické a mentální aktivity a vztahy, jsou odrazem naší psychiky a velice úzce spolu souvisejí,“ vysvětluje Romana Kotěrová.

Zharmonizujte se hned na začátku roku a zjistěte, že novoročním předsevzetím je možné dostát a dokonce se jimi důsledně celý rok řídit.

Více na www.bio-bachovky.cz

Reklama