Monika Absolonová
Proměnou prošla například česká zpěvačka, i když její důvody hubnutí nebyly zrovna pozitivní. O kila ji připravil náročný rozchod s partnerem Tomášem Hornou, který pro ni byl velmi stresující. Poporodní kila se snažila zhubnout již několikrát předtím, ale dlouhodobě se jí to moc nedařilo. Teď obléká modelkovskou velikost 36.

61d400afe00d5kol2.jpg
Foto: Profimedia

Rebel Wilson
Americká herečka nosila na svém těle dlouhá léta docela dost kilo navíc. Ve čtyřiceti se ale rozhodla, že s nimi zatočí. Doporučili jí to i odborníci kvůli plánovanému zmrazení vajíček. Momentálně má dole kolem třiceti kilo a absolutně propadla chůzi, které se věnuje skoro každý den. Prokládá ji i jinými aktivitami, jako je třeba box nebo posilování. V jídelníčku se zaměřila hlavně na dostatek bílkovin a více menších porcí jídla během dne.

kol1.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Adele
Restart týkající se nejen fyzické, ale i psychické stránky prodělala americká zpěvačka. Během dvou let zhubla přes čtyřicet kilo. Sice se to obešlo bez drastických diet, ale ne bez extrémního cvičení. Sportu se věnovala až třikrát denně a pohybová aktivita pro ni byla způsobem, jak unikala před svými úzkostmi. Na cvičení se stala závislou, což také není moc zdravé. Alespoň ale nemusela držet striktní diety, a dokonce prý jedla víc než kdy dřív.

ezgif.com-gif-maker-6-.jpg
Foto: Shutterstock, Profimedia

Patricie Pagáčová
Bývalá hvězda seriálu Ulice dospěla před kamerami a to, že nabyla kulatějších tvarů bylo se strany médií velmi kritizované. Nehezké poznámky byly velmi zraňující, zátěž na psychiku velká a tyto faktory zřejmě přispěly k tomu, že se herečce v hubnutí nedařilo. Pak se ale něco zlomilo, a ona si teď už několik let udržuje štíhlou postavu. Na Facebooku svým fanouškům prozradila, že u ní byl hlavní problém v hlavě. Dokud prý řešila každé sousto, šla její váha spíš nahoru místo toho, aby klesala.  

kol.jpg
Foto: Profimedia

Jessica Simpson
Zatímco některé maminky nechají skoro všechna kila navíc v porodnici, zpěvačka Jessica Simpson k nim rozhodně nepatřila. Při těhotenství se třetím dítětem přibrala třicet kilo a po porodu před ní tedy byl velký úkol. Popasovala se s tím po svém a během půl roku byla o 45 kilo lehčí. Vděčí za to prý hlavně chůzi, dřině v posilovně a květáku. Z této nízkokalorické zeleniny si totiž připravovala skoro všechna jídla. Všechno, co snědla si také zapisovala, aby nepřekročila množství kalorií určené pro hubnutí. Na druhé fotografii si na sebe vzala několik let staré džíny. 

 kol5.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Daily Mail, Vogue, Blesk, Home Shopping Network, Facebook

Čtěte také: