Svatební den je pro většinu z nás nezapomenutelný. Ale já, ať vzpomínám, jak vzpomínám, na nějakou extra příhodu z vlastní svatby si nemohu vzpomenout.

A tak máte o víkendu prostor vy, čtenářky. Během včerejška jste poslaly do našeho redakčního e-mailu spoustu příhod ze svých svateb, ze svateb svých přátel a blízkých... a já Vám některé z nich během soboty a neděle otisknu.

Počasí sice vypadá poněkud vstřícněji než včera, ale žádná sláva to asi nebude. A tak vám možná přijde vhod, přečíst si na Žena-in.cz několik novinek - a navíc na téma, které je nám, ženám, tak milé a blízké.

Ale abych jen tak neplácala prázdnou slámu... Hned sem dávám první příhodu. Je ze svatební noci a určitě vás pobaví.

---------------

Sice se tato příhoda nestala mně osobně, ale musela jsem se o ni s Vámi podělit! :)

Nevěsta a ženich.

Oslava se chýlila ke konci a nevěsta se nemohla dočkat, až svému novému muži předvede sexy prádelko, podvazky a botičky.

Jenomže si všimla, že pokud manžel bude pít tímto tempem, ne jen že nebudou podvazky, ale nebude ani manžel.

Rozhodla se s ním jít z oslavy domů pěšky, prý aby za cestu vystřízlivěl (brali se v zimě).

Když dorazili domů a nevěsta se šla připravit do koupelny a už už se chystala předvést manželovi. V ten moment, kdy vcházela do pokoje, rozrazila vášnivě dveře, uviděla manžela, jak zkoumá jeden ze svatebních darů – STAN!

On ji v opojení alkoholu úplně přehlížel a začal stan stavět, prý tam dnes bude spát. A vážně – uprostřed obýváku vyrostl stan a v něm namol opilý manžel.

Nemusím říkat, že nebyla žádná romantika, milování ani nic podobného :-) Neumím si představit, co asi prožívala novomanželka, když viděla doma v obýváku o svatební noci stanovat svého manžela :-)))

Visnery

-------------------------------------

Úžasné! Tato příhoda naprosto přesně vystihuje mou teorii, že muži jsou celoživotní děti. Jak si mohou s něčím hrát, pobavit se... zkrátka užít si nějakou kratochvíli, rozhodně si to nenechají ujít. A prubnout nový stan je přece mnohem důležitější než svatební noc. To doufám, uznáte všechny. Anebo ne? :o)))

Krásný víkend všem přeje víkendová editorka