Stále schováváte ve skříni úžasné střevíčky, které jste si kdysi z rozmaru koupila, a přitom k uzoufání tlačí? Tak kus nohy uřízneme! Světem se začíná šířit nová děsivá móda. Když už si ženy nechávají chirurgicky odstranit žebra kvůli „vosímu pasu“, proč si nenechat zkrátit chodidla?

Plastická chirurgie dokáže zázraky: Upraví jejich tvar a zkrátí prsty u nohou, zkrátka zúží nožku na Popelčinu velikost (34). Ano, podobný zákrok by se dal ještě jakž takž pochopit, pokud by měla žena „lodě“ alespoň 48 nebo zdeformované klouby prstů, a nošení obuvi jí působí nesmírnou bolest. Ale chyba lávky – právě módní boty jsou hlavním důvodem.

A tak především v USA slaví v poslední době mimořádný úspěch odvětví plastické chirurgie, zabývající se tvarováním, zkracováním a zužováním chodidel. Oficiálním důvodem je zlepšit jeho vzhled, ale ve skutečnost jde o módní botky. Ale ta bolest, holky!

Nechala byste si pro parádu takhle „zrasovat“ jakoukoliv část těla? Jste tu a tam pro nějaké vylepšení, nebo zastáváte trend zůstat zcela přírodní? S čím si myslíte, že přijdou plastičtí chirurgové nyní?

Reklama