Novinky zimy na jihu Itálie– v lyžařském středisku Kronplatz si vyrobíte i vlastní sníh!

Světový pohár v Kronplatzu  24. leden 2017: Kronplatz bude poprvé místem televizního přenosu alpského lyžování Světového poháru FIS. Na sjezdovce Piste Erta v oblasti  Piz de Plaies budou ženy bojovat  o body v obrovském slalomu. Na sjezdovce s  maximálním sklonem 61 %  budou muset ze sebe vydat vše.

ski

VIP-GONDOLA: Každý je  VIP!  Ve spolupráci s firmou Moessmer z Brunecku zkrášlili gondolu kabinkové lanovky  Alpen Connecting a změnili ji na VIP-kabinu: potahy na sezení a závěsy jsou z vybraného materiálu a nechybí ani lednička na sekt.  Jízdu ve VIP gondole si musí  host objednat dopředu.

Černý 5 Challenge: zvládni všechny černé sjezdovky a udělej fotografii spolu se značením. Staň se fanouškem Kronplatzu na  FB a pošli  fotky na Hashtag #KronplatzBlack5. Všichni, kteří zdolali černé sjezdovky a vyfotí se na nich, dostanou zajímavou odměnu.

ski

Nová sjezdovka HINTERBERG v regionu Kronplatz: Nová sjezdovka je 2,9 kilometru dlouhá a zařadili ji do lehčího stupně obtížnosti. Začíná na vrcholu a schází se na ní podél pravé strany stanice Belvedere.

Rekonstrukce sedačkové lanovky Plateau: Sedačková lanovka Plateau se prezentuje v novém šatu! Při její přestavbě mysleli především na rodiny s dětmi. Posuvný pás je s automatickým rozlišením výšky, ulehčuje dětem přístup k sedačkám, které  jsou vybaveny ergonomickým koženým potahem a též speciálním  rastrem na každém místě, vše pro pohodlí a bezpečnost.

ski

HORKÉ NOVINKY V KRONPLATZU:

BRAMBOROVÝ TÝDEN: 20. 3.– 24. 3. 2017

Vychutnejte si kreativní jídla z brambor v dolině Pustertal! Přesvědčíte  se o kvalitě „Puschtra“ brambor v horských chatách, restauracích  a v hotelech v Kronplatzu. Můžete ochutnat různé, neskutečně kreativní variace, a to vše z brambor.

brambory

DÍLNA PRO VÝROBCE SNĚHU A SNOWMAKER WORKSHOP

Od 13. 3.– 17. 3. 2017 se můžete přidat do skupiny v kurzu a vytvořit si vlastní  sníh!  V průběhu tří dnů poznáte veškerá tajemství technické výroby umělého sněhu a preparace sjezdovky. Když poslední den zvládnete zkoušky, dostanete osvědčení – diplom „Schneemacher- Diplom“ a skvělé překvapení!

sníh

TÝDEN VÍNA A PIVA

Bezplatná koštovka vína a piva při zakoupení  vícedenního lyžařského pasu s platností nejméně na tři dny, a to od  27. 3. 2017 do 31. 3. 2017. Horské chaty v Kronplatzu připravily pro turisty bezplatnou koštovku vína i piva.

víno

MMM CORONES WEEK

Návštěva muzea Reinholda Messnera na vrchu Kronplatz. Při koupi vícedenního lyžařského pasu s platností nejméně  tři dny je návštěva muzea bezplatná, a to  od 3. 4. 2017 do 9. 4. 2017.

překvap

Reklama