Nelekejte se. Opravdu je před námi ještě celé léto a podzim je daleko. Ale proč si už teď, hezky v klidu, nevybrat boty, které nás budou v sychravém podzimním období nosit? Nike myslí na své zákazníky v předstihu a již nyní Vám nabízí podzimní kolekci sportovní obuvi.  


Inovace pro ženy - Shox  Bella  a Shox Energia

Nike učinila další významný krok ve výrobě dámské obuvi - inovovala jeden ze svých nejlepších modelů značky Shox.

Za revoluční v oblasti tlumení nárazů lze označit v systému Shox optimální technologii, která snižuje zátěž a poskytuje jedinečný komfort. Pro podzimní sezónu 2004 Nike technologii Shox ještě dále vylepšila.

Výzkum prokázal, že lze upravit geometrii, hustotu a umístění sloupků Shox, a snížit tak hmotnost a poskytnout ještě větší stabilitu pro dámskou obuv. Rovněž se posuzovaly rozdíly v  rozložení tlaků na chodilo při běhu a v procesu tréninku. Výsledkem je nový a zdokonalený systém paty, se dvěma různými konfiguracemi sloupků.
Systém úpravy pod patou byl u dámské obuvi Shox speciálně přizpůsoben pro ženskou nohu, a to za použití pěti sloupků, které byly v zájmu větší stability sníženy o 4-6 mm.  

Shox Bella je profesionální obuv přizpůsobená speciálně pro nohu běžkyň.
U Shox Bella byly v postranní části zachovány kulaté sloupky v prostřední části a v oblasti paty je nahradily oválné, které skýtají větší pohodlí, podporu a ochranu proti nárazům.

Shox Energia je vhodná především pro ženy, které vyžadují stabilní a pružnou obuv pro rozličné cvičení v tělocvičně; od posilování po kardio-stroje a cvičení ve skupinách.
U Shox Energia byly na vnější straně použity sloupky ve tvaru trojúhelníku, jenž zajišťují maximální stabilitu při změně směru pohybu. 

Inner Support - vnitřní podpora

Každá žena ví, jak je u sportovního topu důležitá vnitřní podpora, jenž zvyšuje funkčnost a zdokonaluje krásu.

Nike, jako inovátor v oblasti výroby sportovního oblečení, obuvi a vybavení, nabídne ženám novou technologii vnitřní podpory v rámci své kolekce podzim 2004. Ta by měla uspokojit všechny aktivní ženy od těch rekreačně sportojících až po profesionální sportovkyně.

Sportovní top s vnitřní podporou je nabízen ve všech velikostech. Navíc samotná podprsenka je vyráběna ve střední a větší velikosti.

Během sportování je nejvíc namáhán zádový díl, proto je důležitá možnost úpravy. Ta je zajištěna přidáním pásu ze síťoviny k vnitřní podprsence v zadní části a na bocích. To zajišťuje, že se vám vnitřní podprsenka při pohybu maximálně přizpůsobí. Pro větší pohodlí jsou švy provedeny vně, a chrání tak pokožku proti odření.

Stejně jako ostatní oblečení značky Nike v sobě tato nová technoloie vnitřní podpory spojuje inovativní design s kvalitními materiály, které pohlcují vlhkost.
 

Reklama