Komplexní péče o vaše zuby, to jsou zubní pasty Vademecum! Vademecum Express White 10 s novou recepturou obsahující fluorid, výtažky šalvěje a mátový olej je účinná bělicí zubní pasta, využívající poslední vědecké poznatky v bělení přirozeně znečištěných zubů šetrnou cestou. Při jejím pravidelném používání (dvakrát denně) jsou zuby viditelně bělejší již po 10 dnech, aniž by byla poškozena zubní sklovina.

Nová zubní pasta Vademecum Expert Complete 8, jak již z jejího názvu vyplývá, poskytuje za pomoci osmi bylinných extraktů zubům i dásním kompletní osminásobnou péči. Kromě bělicího účinku a dlouhotrvajícího svěžího dechu zajistí extrakty z heřmánku, meduňky, třezalky, šalvěje, smrku, arniky, jalovce a hořce ochranu před bakteriemi, efektivně bojují proti plaku a zubnímu kameni, zesilují sklovinu, poskytují prevenci proti zubnímu kazu a v neposlední řadě ochrání vaše dásně.

Obě zubní pasty jsou k dostání v maloobchodní síti v krabičkovém 75 ml balení za následující orientační maloobchodní ceny:

· Vademecum Express White 10 - 39,90 Kč

· Vademecum Expert Complete 8 - 39,90 Kč

V řadě zubních past Vademecum kromě dvou výše zmíněných novinek ještě naleznete 5 dalších variant zubních past pro dospělé a dvě varianty Vademecum Junior určené dětem:

Vademecum Perfection 3 - podporuje trojí účinek – kompletní hygienu ústní dutiny, svěžest dechu a bělost zubů. Kromě fluoru obsahuje zinek a přírodní extrakty ze zeleného čaje, čímž zaručuje výborné vyčištění zubů, svěžest zajišťuje kombinace dvou mátových olejů a bělost je dílem výtažku ze šalvěje. K dostání v krabičkovém 75 ml balení za 35,90 Kč a ve stojící tubě za 39,90 Kč.

Vademecum Whitening - obsahuje bělicí komplex, heřmánek, šalvěj a fluorid. Denním čištěním pastou Vademecum Whitening vaše zuby získají zpět svou přirozenou bělost. Fluor zároveň zuby posiluje a chrání je před zubním kazem. K dostání v krabičkovém 75 ml balení za 35,90 Kč a ve stojící tubě za 39,90 Kč.

Vademecum Anti cavity + Naturel - receptura pasty Vademecum Naturel s rostlinnými výtažky šalvěje, meduňky, tymiánu a heřmánku a s klinicky testovanou kombinací vitaminů zklidňuje podrážděné dásně a pomáhá ochránit před zánětem dásní. Současně Fluor činí zuby odolnějšími a chrání je proti zubnímu kazu. K dostání v krabičkovém 75 ml balení za 29,90 Kč a ve stojící tubě za 39,90 Kč.

Vademecum Anti plaque + Eucalyptus - díky receptuře obsahující výtažky máty a eukalyptový olej přináší jedinečný pocit dlouhotrvající svěžesti. Fluorid současně zuby posiluje a chrání proti bakteriím. K dostání v krabičkovém 75 ml balení za 29,90 Kč a ve stojící tubě za 39,90 Kč.

Vademecum ultra fresh gel - jedinečná gelová receptura obsahuje přírodní mátový olej, který zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Receptura je navíc obohacena o mikročástice, má zvýšený čistící účinek a poskytuje kompletní hygienu ústní dutiny. K dostání v krabičkovém 75 ml balení za 35,90 Kč a ve stojící tubě za 39,90 Kč.

Vademecum Junior Jablko a Vademecum Junior Jahoda - se speciálním uzávěrem pro snadnější otevření dětmi. Díky své receptuře s obsahem kalcia a fluoridu posílí zubní sklovinu a zajistí aktivní ochranu mléčných zubů před zubním kazem. K dostání v 50 ml tubě za 27,50 Kč

Reklama