Redaktorka Markéta nás pilně zásobuje a tak přinášíme další dvě novinky z veletrhu World of Beauty&Spa, který probíhá dnes a zítra v PVA EXPO Praha Letňany. Tentokrát si popovídala s Lenkou Vaculíkovou, zástupkyní značky Art Deco, a s Tamarou Rottrovou, školitelkou značky Alessandro.

art

Prozraďte nám, jaké jsou horké novinky v líčení pro letošní jaro?

Toto jaro bude frčet šeříková barva doplněná světle zelenkavou (pistáciovou) a růžovou. Líčit se s nimi můžete jednoduše po vzoru Twiggy, a nebo barevněji, což budeme předvádět na modelce tady na veletrhu. Dále představujeme rtěnkový trend s výstřední růžovou v odstínu 91A ArtDeco. Stále vedou rtěnky červené s nádechem do oranžova a dokonale vytvarované rty

Odpovídala Radka Vaculíková, Art Deco.


laky

Zastavila jsem se také u stánku s laky na nehty – jaké jsou trendy tady?

Nehty určitě musí být upravené. Pokud nosíte přírodní nehty, tak považujeme za ideální nové CC laky, které splňují veškeré požadavky na péči, vzhled a upravený nehte. Je to stejné jako u CC krémů. Co se týká barev, tak na jaře vedou barvy pastelové. Velmi moderní je Pastel Mint (zelenkavá), Apricot Touch (meruňková) a Happy Coral (korálově červená).

A co délka nehtů?

Zde se meze nekladou a nosí se vše, v čem se jejich nositelka cítí dobře. Důležité je, aby byly nehty upravené, všechny stejně dlouhé a správně tvarované.

Odpovídala Tamara Rottrová, školitelka u značky Alessandro.

Reklama