V první řadě je to opětovné rozšíření nabídky. Léto, období grilování, bylo inspirací pro vyt
voření nového pokrmu Qurrito. Jeho základem je tortilla, která už není pochoutkou pouze pro Mexičany, ale získává si stále větší oblibu i u našich labužníků. Tentokrát s originálními Hot and spicy strips, speciální omáčkou Barbeque a spoustou sýra čedar. A když se zapeče na grilu, na světě je senzační křupavá pochoutka. Přidejte zelný salát Coleslaw a nápoj a  je z toho výhodné Qurrito menu. V KFC se griluje každý den! Nakonec - proč nepozvat na takové snadné a bezpracné grilování i vaše přátele? Nevadí, že nemáte zahrádku, nevadí, že jste si ještě nepořídili gril, nevadí, že lije jako z konve, KFC nezklame a hostinu připraví za vás.

Kdo však nechce zrovna grilovat, pikniku s kamarády se vzdávat také nemusí. KFC to zařídí! Uspořádejte party doma, na louce, v parku, vždyť teď je na to ten nejlepší čas! Vyberte pouze termín a pozvěte své přátele. Přitom nemusíte vůbec nic shánět a nakupovat či složitě připravovat. S pomocí KFC můžete na party vyrazit totiž rovnou z práce nebo ze školy. Jediné, co musíte udělat, je zastavit se cestou v některé restauraci KFC a objednat si piknik menu. Vybírat lze z několika druhů piknikových kyblíků plných kuřecích lahůdek (Double menu pro 2, Pikantní piknik menu, 30 HW menu, Piknik menu) a také z různých příloh. Pro podrobnější informace si otevřete stránky www.kfc.cz Podívejte se do nové sekce Piknik, kde najdete inspiraci pro váš velký a bezpracný mejdan! Stačí tedy jen zavelet a chvála vás rozhodně nemine!

Skvělou novinkou je i propojení KFC se světem. Jak? Přeci zavedením WiFi do všech provozoven! Od svého laptopu se tedy nemusíte odloučit ani na chviličku, můžete zadarmo surfovat třeba i během oběda. Ale pozor na upatlanou klávesnici…Pokud tedy vlastníte notebook, nemusíte se s ním uchylovat pouze do vyhrazených kaváren a prolévat se hektolitry kofeinu. Stačí si zaskočit do nejbližšího KFC. (V sekci WiFi naleznete všechny rady a podmínky pro nejlepší připojení.)  A kromě svého elektronického přítele nezapomeňte s sebou vzít  i vaše děti. V dětském menu najdou nové hračky, roztomilá plyšová zvířátka od protinožců. Znáte to, kdo si hraje, nezlobí!


Zážitkem, který ještě umocní delikátní chuť kuřete z KFC, je rovněž návštěva restaurace ve Vodičkově ulici, která oblékla nový kabát. Je to vůbec první restaurace KFC v Čechách a její nový, atraktivní design a příjemné prostředí ocení každý zákazník.

Dobrou chuť a příjemné surfování!

Reklama