Veronika se zastavila u dalšího stánku na Festivalu Evolution, a to u speciálních náplastí bez lepidla, které existují v několika barevných provedeních. Základní informace jí představila zástupkyně němcké firmy Schweizer, paní Žaneta Klementová.

Zaneta

Můžete nám osvětlit, co je přesně OK-plast za výrobek?
Je to obvaz na prsty bez lepidla, který funguje tak, že si jej přiložíte a obmotáte kolem prstu. Jelikož je tvořen z bavlny a elastanových vláken, které se samy o sebe přichytí, tak vám nikde nezůstane žádné lepidlo. Můžete s OK-plastem do vody, namazat si ruce krémem, a i tak vám na prstě vydrží 2–3 dny. Když ji chcete sundat, tak ji jednoduše srolujete a nezůstane vám po ní žádné lepidlo a hlavně to nebolí jako u klasické náplasti. Náplast se může namočit, jelikož je prodyšná, aby pod ní rána mohla dýchat, a jedoduše se vysuší ručníkem do pár vteřin. I kdyby rána silně krvácela, vytváříte si jí vlastně takový polštářek, který jednou dvakrát přehnete, dáte na ránu a obtočíte.

To je zajímavé, a mohu se zeptat, kolik stojí?
Prodáváme náplasti na různých festivalech, kde je cena za balení (4,5 m – cca 150 náplastí) 150 kč a dvojité balení za promo cenu 250 Kč. Pokud ovšem chcete náplast objednat, tak na www.ok-plast.com vás vyjde jedno balení i s poštovným na 298 Kč. Tudíž doporučujeme zajít za námi během festivalů.

naplast

Reklama