Rozjasňující tyčinka Match Stix Shimmer Skinstick od Fenty Beauty by Rihanna
Jde o jeden z produktů z řady magnetických dlouhodržících líčidel v tyčince. Jsou lehounká jako vzduch a navíc ve velkém množství odstínů, která uspokojí všechny vaše potřeby. Produkty se dají zakoupit pouze v sítích Sephora.

Zdroj: sephora.cz

Hydratační rtěnka Rouge Dior Ultra Rouge
Podzimní Rouge Dior Ultra Rouge obarví vaše rty sytými odstíny, inspirovanými městem, se zářivým polomatným vzhledem. Rtěnky slibují dvanáctihodinovou výdrž a velkou hydrataci. Barvy jsou extrémně syté díky vysoké koncentraci pigmentů.

dior.com

Make-up POWER STAY od Avonu
Avon přichází s novým make-upem, který slibuje dvaceti čtyřhodinovou výdrž na pleti, což jistě ocení každá žena. Produkt značka nabízí rovnou v patnácti odstínech.

Zdroj: avon.cz


Make-up Phyto-Teint Ultra Éclat od Sisley
Tekutý make-up bez oleje pro pleť, která vypadá okamžitě zářivě a bezchybně. Minimalizuje nedostatky a rozostřuje pro dokonalý efekt na pleti. Den co den slouží minerální komplex k navýšení přirozeného lesku pleti. Extrakt z pohankových semen působí jako ochrana proti znečištění. Krytí make-upu je střední. Sisley nabízí 14 odstínů.

Zdroj: sisley-paris.com


Plně krycí tekutý korektor Boi-ing Cakeless Concealer od Benefitu
Nový tekutý korektor od značky Benefit perfektně kryje a na pleti působí přirozeně. Neslévá se a nezalézá do vrásek! Slibuje schování tmavých kruhů po očima i pupínků. Netvoří silnou vrstvu ani nepraská.

Zdroj: benefitcosmetics.com

 
Rtěnka Lasting Finish Extreme od Rimmel
Lasting Finish Extreme prý zajistí vašim rtům svěží a upravený vzhled po celý den. Díky unikátnímu složení se směsí vosku, pryskyřice a oleje vydrží až 10 hodin nošení s okouzlujícím sametovým leskem.

Zdroj: rimmellondon.com


Paletka očních stínů Fantasy Makeup Pigment Palette Dragon od Revolution
Pozvedněte své líčení s paletkou ohnivých odstínů, které se perfektně hodí na podzim. Obsahuje devět stínů v odstínech tmavě vínové, bronzové a purpurové barvy v mixu třpytivých a matných odstínů. Samozřejmě nechybí ani hnědé odstíny pro dokonalý look.

Zdroj: makeuprevolution.cz

Objemová řasenka TheONE Tremendous od Oriflame
Oriflame a značka The ONE představují svou první řasenku, která nabízí extrémní objem a výkon ve všech rozměrech. Vyzkoušejte extrémní recepturu, barvu, efekt a fixaci v dokonalém souznění s exkluzivním, na míru pro Oriflame vyvinutým kartáčkem s dosud největší velikostí. Díky svému unikátnímu polstrovanému tvaru, pěti zakončeními na zvýšení objemu a 300+ štetinkám jde údajně o jeden z nejnovějších průlomů The ONE na poli technologie řasenek.

Zdroj: Oriflame
 

Reklama