Řada vestavných spotřebičů Whirlpool Cube se rozrostla o další modely a zformovala tři linie designových a technologicky vyspělých domácích spotřebičů. Své favority si v sortimentu Cube najde každý, od milovníka moderního designu, skla a kovu přes vyznavače klasičtějších linií až po konzervativního uživatele. Spokojeni budou také příznivci vyspělých technologií, kteří se na své spotřebiče chtějí 100 % spolehnout.

ŘADA GLAMOUR
Řada Cube Glamour představuje dokonalou kombinaci elegantního vzhledu, výjimečného výkonu a uživatelských výhod. Glamour je mixem luxusního designu, vynikající kvality zpracování a bezkonkurenční snadnosti použití. Sklo nejvyšší kvality zaručuje dokonalou přesnost ovládání a úchvatný vzhled kuchyně.

ŘADA FUSION
Řada Fusion představuje elegantní splynutí skla a oceli. Výsledkem je moderní, zdánlivě jednoduchá, ale technologicky vyspělá kuchyň. Fusion kombinuje nejmodernější technologii, inovativní funkce a opravdu moderní vzhled. Zapuštěné ovládání je nejen designován trumfem, ale také vynikajícím příspěvkem bezpečnosti komfortu.

ŘADA AMBIENT
Díky spotřebičům řady Ambient působí kuchyně velice svěže. Výrazným prvkem jsou externí rukojeti a ovládácí knoflíky. Tato řada kombinuje vyspělou technologii se snadnou obsluhou a spotřebiče tak zaručují perfektní výsledky vaření.

Pečení s troubami Cube

whiCeloskleněné dveře řady trub Cube Glamour překrývá barevný dotykový displej s vysokým rozlišením, který je viditelný pouze při zapnutí trouby. Pokud je trouba vypnutá, nenachází se zde žádný rušivý element, pouze čisté sklo. Unikátní barevný displej umožňuje snadné dotykové ovládání trouby a díky vysokému rozlišení je dokonale přehledný. Displej komunikuje v češtině a jeho použití je tak velmi snadné. Zároveň má v paměti uloženo 30 receptů, jejichž přípravu usnadní i přiložená kuchařka, která je spolu s troubou dodávána.
Zajímavý design i funkce nabízejí rovněž modely řady Vision. Vyšší modely mají dotykové ovládání, ostatní knoflíkové. Elegantní černobílý displej je vybaven dotykovým ovládáním, popř. ovládáním pomocí otočných knoflíků. Černobílý grafický LCD displej komunikuje v češtině prostřednictvím jasných a srozumitelných textových nebo grafických informací a jeho ovládání je intuitivní, tedy velice snadné.
Velkou výhodou trub Cube je vnitřní objem 67 litrů, oproti běžným 52 l. Vždy tak budete mít dostatek prostoru pro přípravu nejrůznějších druhů jídel. Aby bylo možné prostor co nejlépe využít, umožňuje trouba Cube připravovat až 3 různá jídla současně (přičemž je možné si vybrat z 5 poloh roštu), aniž by došlo ke smíchání vůní. Bezpečnost zaručují stop pozice pro plechy a rošty, které zabraňují jejich sklouznutí ven z trouby. Další chytrou funkcí je pečení bez předohřevu. Troubu není před pečením nutné předehřívat, čímž majitel ušetří jak čas, tak i energii.

  • AKZM 693/MR/L/R

whiNovinka Cube Glamour je trouba se skleněnými dvířky a je skutečnou designovou perlou. Dvířka slouží zároveň jako ovládací panel, který se ale po vypnutí trouby samočinně vypíná. Zrcadlová dvířka trouby chrání bezotisková úprava, zabraňující tvorbě skvrn a otisků.
Samozřejmostí je inteligentní technologie 6. smysl, která zaručí dokonalou úpravu pokrmů. Pečení je možné na třech pozicích zároveň, bez toho, že by se smíchaly vůně připravovaných pokrmů. V rozsáhlém menu v českém jazyce lze volit z nabídky řady přednastavených receptů. Ovládání je intuitivní a tudíž snadno ovladatelné. Displej zároveň nabízí snadný přístup k 10 nejčastěji používaným nebo oblíbeným receptům a přesné pokyny v průběhu přípravy jídel (např. kdy je potřeba otočit připravovanou potravinu apod.). Trouba je k dostání v provedení s pravým i levým otvíráním dvířek. Doporučená maloobchodní cena je 49 990 Kč.

  • AKZM 656/1 IX

whiNerezová novinka Cube Fusion AKZM 656 IX je elegantní trouba v kombinaci skla a oceli. Zajímavý design dokresluje zapuštěná rukojeť, 8 cm vysoký dotykový ovládací panel a zrcadlové sklo dvířek, jehož povrch chrání speciální úprava proti otiskům prstů.
Trouba je vybavena JET MENU displejem, komunikujícím pomocí krátkých zpráv. Technologie 6. smysl zaručuje perfektní přípravu všech jídel díky neustálé kontrole optimálních podmínek uvnitř trouby. Zákazník může vybírat mezi 30 přednastavenými recepty klasických pokrmů, což výrazně zjednodušuje práci se spotřebičem. Objem 67 litrů umožňuje pečení na pěti různých úrovních, současně lze péct na třech z nich. Doporučená maloobchodní cena je 31 990 Kč.

  • AKZM 657 IX

whiAKZM 657 IX z řady Cube Fusion je zcela novým typem vestavné trouby v nerezovém provedení, jemuž dominuje výrazný ovládací panel a displej v nadčasovém černobílém provedení. Design dokreslují zamačkávací knoflíky, usnadňující ovládání spotřebiče. Díky speciální úpravě není žádný důvod obávat se nepěkných otisků prstů anebo podobných znečištění na povrchu trouby. Elegantní vzhled podtrhuje externí rukojeť. Spotřebič je vybaven technologií 6. smysl zaručující dokonalou přípravu pokrmů díky sensorům, nepřetržitě sledujícím průběh úpravy jídla. Samočistící systém pyrolytické trouby trvale zajistí její dokonalý vzhled díky schopnosti spálit při vysoké teplotě všechny nečistoty. Doporučená akční cena je 29 990 Kč.

  • AKZM 754 IX

whiMultifunkční horkovzdušná trouba z řady Cube Ambient komunikuje prostřednictvím černobílého textového displeje. Dokonalé výsledky pečení zaručuje inteligentní technologie 6. smysl, která reguluje teplotu a čas. Tato trouba je k dostání v atraktivním nerezovém provedení s bezotiskovou úpravou. Maoobchodní doporučená cena je 28 990 Kč.

Nebojte se mikrovln

Mikrovlnné trouby Cube kopírují vzhled pečících trub a dalších spotřebičů, aby společně vytvořily dokonalý celek. Stejně jako všechny spotřebiče Whirlpool jsou i mikrovlnné trouby vybaveny ineligentní technologií 6. smysl či přednastavenými recepty. Novinkou je zcela nová rozměrová řada mikrovlnných trub, tzv. Midi, které se hodí do tzv. komínu s troubou, tedy k umístění nad sebe.

  • AMW Mirror

whiMikrovlnnná trouba Cube Glamour svými skleněnými dvířky skvěle ladí k troubě ve stylu Glamour. V kuchyni tvoří harmonický celek, a to nejen svým designem. Trouba je vybavena dotykovým displejem ve dvířkách, který se po ukončení používání samočinně vypne a neruší prostor.

Na českém trhu k dostání od září 2010.

  • AMW 848 IX

whiNerezová mikrovlnná trouba s dotykovým ovládáním a zapuštěnou rukojetí je zástupcem mikrovlnek Cube Fusion, ocelovo-skleněného designu s dominantním ovládacím panelem. Jejich ambice
stát se nepostradatelnými v každé moderní kuchyni je opravdu nepřehlédnutelná. Programy Crisp (zapékací funkce), horký vzduch, gril či Steam (vaření v páře) a většina funkcí inteligentních senzorů technologie 6. smysl jsou využívány pro dosažení dokonalých výsledků. Spotřebič je vybaven přehledným JET MENU s přednastavenými recepty a dětskou pojistkou pro větší bezpečnost. Mikrovlnka je bohatě vybavena příslušenstvím - mřížka, plech, Crisp talíř, Crisp držák, parní nádobka a otočný talíř a víko. Doporučená maloobchodní cena je 29 990 Kč.

  • AMW 735 IX

whiVestavná mikrovlnná trouba v designu Cube Ambient s novými rozměry 385 x 595 x 468
(v x š x h) je ideální pro kombinaci s pečící troubu
K umístění nad sebe, do tzv. komína. Trouba se ovládá knoflíky a má externí rukojeť. Mimo mikrovlnného ohřevu je možné využití grilu. Doporučená maloobchodní cena je 23 990 Kč.

V dalším článku se můžete těšit na tipy na další nové spotřebiče.

Více na www.whirlpool.cz

Reklama