Scenáristky Velmi křehkých vztahů Kateřina a Jitka Bártů dnes patří mezi mediálně nejznámější česká dvojčata. Jejich nekonečná telenovela pokračuje původními díly i o prázdninách.

Herci si je předcházejí, protože právě na nich záleží, jak se bude jejich postava vyvíjet. Nechají je zemřít nebo je čeká nová láska?

„Pořád píšeme a vlastně nemáme nikdy volno. Stihly jsme týden u Míly Mejzlíka na chalupě. Fantasticky se o nás staral a přímo nás adoptoval,“ přiznává blondýna Jitka Bártů.

„Dokonce nám i jako bývalý šéf činohry brněnského Národního divadla a současný herec Divadla Na zábradlí našeptával, pro kterého z herců bychom měly napsat hezkou roli,“ dodává bruneta Kateřina.

Miloslav Mejzlík tak má „protekčně“ jednu z nejlépe napsaných a díky jeho herectví i ztvárněných rolí – majitele firmy a Dona Juana.

Nová znělka, herci i zápletky
Každá nová série Velmi křehkých vztahů (původních Rodinných pout) dozná změn. Takže od září příznivci této „mýdlové opery“ budou opět překvapeni.

„Jako každý rok jsou také tentokrát v dalším pokračování úplně nové dekorace a také nové postavy. Změněná bude i znělka. Samozřejmě, že naši stálí dobří hrdinové a tedy i herci, zůstávají. Dana Morávková, Jan Révai, Miloslav Mejzlík, Lenka Termerová a další a další...

Ale do příběhu vstoupí herci noví – třeba Vojta Dyk, Pavel Řezníček nebo Sabina Králová z Národního divadla či Kamila Sedláková z Hradce. Sáhly jsme ale i mezi méně známé, ale schopné a šikovné nové tváře,“ říkají Kateřina s Jitkou.

Reklama