Přináším vám nejžhavější trendy v prádlové módě. Kalhotkám typu tanga už pomalu odzvání, prádlo se stává součástí svrchního oblečení, černou nahrazuje modrá a bílou krémová.

Včera jsem byla na módní přehlídce spodního prádla a musím vám ještě zatepla sdělit své dojmy. Už teď vám prozradím, že na své si přijdou ženy všech velikostí a postav. Bylo k vidění několik úžasných kolekcí s novinkami ve střizích, barvách i detailech. Na jeden článek to rozhodně nestačí, a tak jsem se rozhodla, že vám každý týden „naservíruji“ něco jiného. Věřte, že se máte na co těšit.

Pro začátek jsem vám připravila malou „ochutnávku“ toho, co nejvíc uchvátilo mě. Prádlo Marlies Dekkers, které hýřilo nápady, střihovou rozmanitostí a vtipnými detaily.

První  kolekci bych nazvala Hra s provázky

StringsStrings

Však se také nazývá Leading string.

Podprsenky i kalhotky si doslova pohrávají s tenkými proužky, které jsou nejen dekorativní, ale perfektně fixují prádlo na místech, kde by mělo být.

Strings

Každá souprava se dá sestavit z několika druhů podprsenek, kalhotek, můžete ji doplnit  podvazkovým pasem, korzetem, ale i body, které si opět nachází cestu ke svým nositelkám. Na fotkách vidíte kolekci v černé barvě, ale můžete ji mít i v červené, tyrkysové, tmavě modré, ale i nových odstínech, jako je pudrová nebo oranžová.

Strings

Strings

Další kolekcí, která mě okouzlila, byla Gloria Grey inspirovaná pánskými šlemi

Gloria Grey

Prádlo s jemným vzorkem kohoutí stopy s detaily, které jsou vypůjčené z pánské módy. Ramínka ve tvaru pánských šlí jsou nejen efektní, ale i velmi pohodlná. I tuto kolekci si můžete poskládat z několika střihů podprsenek, kalhotek, ale najdete v ní i podvazkový pás, který může sloužit nejen svému účelu, ale díky odpínacím podvazkům i jako široký pásek přes košili.

Gloria Grey

Obě kolekce prádla nemusíte nutně schovávat pod svrchní oblečení. Naopak, díky zajímavým detailům  se může stát jeho součástí.

Foto Marlies Dekkers

K dostání v butiku Dessous Dessous, Dům Módy

Čtěte také

Reklama