Navštívit můžete novou restauraci Habanero servírující skvělá burrita či quesadilly, užít si pohodlné nakupování ve zrekonstruovaném supermarketu Albert anebo se můžete těšit na film v rovněž zrenovovaném kině Cinema City.
Atrium Flora nabízí nepřeberné množství obchodů, které potěší své návštěvníky. Pyšnit se může i bohatou food court zónou, do níž v březnu přibyla skvělá restaurace Habanero Mexican Grill nabízející výborné mexické pokrmy. Těšit se můžete na autentickou kuchyni kladoucí důraz na kvalitní suroviny a samozřejmě příjemný servis.
5c9b9519d0accobrazek.png

Navštívit můžete také zrekonstruovaný supermarket Albert, který vám nabídne rozšířený sortiment ovoce, zeleniny, ale i čerstvých ryb, kvalitního vína a v neposlední řadě také zdravé výživy. Zrekonstruovaná moderní prodejna vychází vstříc aktuálním požadavkům zákazníků. Díky novému designu a uspořádání budou vaše nákupy ještě pohodlnější.
5c9b955052a7aobrazek.png
V novém vás od dubna přivítá i kino Cinema City. Luxusní prostředí, perfektní služby a bohatý výběr kvalitních snímků na vás čekají ve zrenovovaném posledním patře obchodního centra. Cinema City v Atriu Flora se může pochlubit také trojrozměrným kinosálem IMAX, který je jediný v celé republice.
5c9b9532cdf28obrazek.png

Atriu Flora navíc můžete čerpat skvělé výhody s Věrnostní kartou Atria Flora. Každé tři měsíce získáte skvělou nabídku akcí a slev. Vaši věrnostní kartu si můžete vyzvednout v infostánku obchodního centra.
5c9b956fc4c9dobrazek.png

Veškeré aktuální informace najdete na stránkách www.atrium-flora.cz.

Reklama