Stoprocentní kvalita zůstává, design se obměňuje. Na veškerý koupelnový nábytek nově výrobce poskytuje i pětiletou záruku.

Chrome

Koupelnové skříňky z nejoblíbenějších konceptů Chrome a Classic nově nabízejí i variantu se dvěma zásuvkami. Prostor pod umyvadlem je tak možno prakticky členit a všechny potřebné drobnosti mají svoje místo. V rámci jednoho koupelnového konceptu tak zákazník nalezne jak nábytek s jednou vysokou zásuvkou praktickou pro ukládání objemných předmětů či k přechovávání čistých ručníků, tak nové skříňky rozdělené do dvou zásuvek vhodných k rozřazení drobných nezbytností.  Nábytek je k dostání jak v nejoblíbenější bílé barvě korpusu s lesklými bílými dvířky, tak ve dvou nových odstínech. Nábytek Chrome v tmavším kávovém odstínu cappuccino vhodném zejména k teplým barvám obkladů, nábytek Classic navíc i ve světlém kávovém odstínu latté, který ladí s trendovými šedými a pískovými odstíny. Nábytek Classic zároveň zůstává i v původním provedení bříza, celkově je tak nabízen ve čtyřech různých odstínech (bílá, bříza, cappuccino, latté), aby vyšel vstříc každému vkusu.

Chrome

Nový vzhled dostal i nábytek a umyvadla z populárního konceptu Rosa, jehož asymetrická vana dlouhodobě vede žebříček nejprodávanějších van v historii RAVAK.  Umyvadlo Rosa II vyrobené z litého mramoru může být, kromě samostatného použití na zeď, nově zasazeno i  do účelné hranaté skříňky SD Rosa II, která tlumí jeho tvarovou výraznost a skvěle souzní s jakýmkoli moderním stylem koupelny. Na podumyvadlové skříňky SD Rosa II navazuje i zrcadlo a boční vysoký sloup. Do koupelny se tak vejde vše, co potřebujete mít při ruce.  Nové skříňky Rosa jsou nabízeny v bílé barvě s bílými lesklými dvířky, ale i v provedení bříza a cappuccino.

rosa

Korpusy skříněk RAVAK jsou napuštěny hloubkovou impregnací, která jim v řezu dodává charakteristický nazelenalý odstín a garantuje jim naprostou odolnost proti působení vlhka a vody. U nábytku RAVAK se tak nemusíte obávat bobtnání zmáčených ploch a jejich postupného znehodnocení.

Zdroj: www.ravak.cz

Reklama