Špičková francouzská dermokosmetická značka Laboratoires dermatologiques d'URIAGE už je dostupná i u nás. Aktuálně je distribuována v síti lékáren Dr. Max. S přípravky URIAGE se setkáte ve více než 80 zemích světa. Značka Laboratoires dermatologiques d'URIAGE vznikla v roce 1992 a v současnosti patří mezi čtyři nejvýznamnější světové dermokosmetické značky.

Silné zázemí

d\\\'URIAGE

Majitelem Laboratoires dermatologiques d'URIAGE je významný kosmetický koncern PUIG, vlastnící mimo URIAGE i další značky jako např. Prada, Valentino, Nina Ricchi, Jean Paul Gaultier, Payot a další. Blahodárné účinky termální vody Uriage pro lidský organismus a pokožku byly prokázány Francouzskou lékařskou Akademií již v roce 1877. Termální voda Uriage vytváří bariéru proti alergenům a bakteriím. Hojí citlivou a reaktivní pokožku. Hydratuje, zklidňuje a zabraňuje působení volných radikálů. Svým složením odpovídá NMF (Natural Moisturizing Factor - Přirozené hydratační faktory). Je vhodná i pro nejcitlivější pokožku kojenců a dětí.

Vznik a výroba přípravků URIAGE

Továrna na výrobu dermokosmetiky Laboratoires dermatologiques d'URIAGE se nachází v srdci francouzských Alp poblíž města Grenoble nedaleko zdroje termální vody tak, aby byly při výrobě zachovány všechny unikátní vlastnosti termální vody Uriage. Z tohoto důvodu nemohou být výrobky URIAGE vyráběny na rozdíl od konkurenčních přípravků v jiných zemích. Sortiment značky představuje více než 140 výrobků, z nichž většina bude dostupných i u nás.

d\\\'URIAGE

Značka URIAGE má vlastní patenty, jako např. komplex aktivních átek Cerasterol F-2 s uklidňující regenerační funkcí pro hojení všech druhů xeróz (velmi suchá až atopická kůže), TLR2-regul komplex patentovaných aktivních látek, který reguluje záněty vyvolané mikroorganismy přítomnými v aknózní a atopické pokožce, patentované aktivní látky POLY P-2, které dosahují vynikajících výsledků při uzdravujícím procesu kontaktní dermatitidy a kůže s hlubokými prasklinami, nebo nejnovější patent ISO-3F s vynikajícími účinky proti stárnutí pleti (syntéza kyseliny hyaluronové). Unikátní spojení přírodní termální vody a moderních technologií umožnilo vznik pestré palety přípravků značky URIAGE.

Základem filozofie společnosti je úzká spolupráce s dermatology.

d\\\'URIAGE

Laboratoires dermatologiques d'URIAGE vlastní a používají při výrobě patentované komplexy účinných látek k dosažení maximálního efektu. Laboratoires dermatologiques d'URIAGE vynakládají významné finanční prostředky na klinické testy a studie. Na základě jejich výsledků vyvíjejí veškeré dermokosmetické přípravky, jež mají při uvedení na trh jasnou a prokázanou účinnost.
Díky své mezinárodně uznávané odbornosti uspokojují potřeby i té nejcitlivější pokožky. URIAGE poskytuje pokožce komplexní péči a to bez ohledu na její typ a věk. Díky URIAGE, může využívat blahodárných účinků termálních vod každý.

Těšte se na další články o konkrétních produktech!

d\\\'URIAGE

Reklama